Skocz do zawartości

po przeglądzie (90tyś.km)


marcin77

Rekomendowane odpowiedzi

koszt 697 zł, olej własny (czyli razem 797zł)

z rzeczy nieplanowanych to tył prawy łącznik stabilizatora wymieniony + uszczelka pokrywy zaworów (faktycznie ostatnio zaglądałem to coś mokro było), a tak w standardzie świece, dolanie koncentratu do chłodnicy, filtr paliwa, oleju, powietrza i nakrętki

na plus mycie i odkurzanie samochodu w cenie przeglądu zlosnik.gif

ps. wiem że można taniej ale i drożej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> koszt 697 zł, olej własny (czyli razem 797zł)

> z rzeczy nieplanowanych to tył prawy łącznik stabilizatora wymieniony + uszczelka pokrywy zaworów

> (faktycznie ostatnio zaglądałem to coś mokro było), a tak w standardzie świece, dolanie

> koncentratu do chłodnicy, filtr paliwa, oleju, powietrza i nakrętki

> na plus mycie i odkurzanie samochodu w cenie przeglądu

> ps. wiem że można taniej ale i drożej

Ja właśnie wróciłem z Bieszczad(ów) i za chwilę będę się umawiał na przegląd po 90000km - zobaczymy co i za ile wyjdzie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja właśnie wróciłem z Bieszczad(ów) i za chwilę będę się umawiał na przegląd po 90000km - zobaczymy

> co i za ile wyjdzie

U mnie po 90kkm koszty były takie 350 zl rozrzad,pompa wody,pasek klinowy filtr od klimy i kabinowy świece. Robota u Kolegi z wymiana rozrzadu 150zl po znajomosci:) Czesci oczywiscie zaznaczone podczas zamawiania zeby nie było taniosci. Wczesniej mialem fordy Mondeo mk1 i tam za same świece buliło sie 120zl. Jesli Luceon bedzie smigal tak jak do tej pory to nastepny bedzie albo Orlando albo Cruz hb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Było przeczytac mój post o P0300 to dowiedział by sie kolega ze przy 40kkm mialem

> wymienione zawory i rozrzad. Wiec wymiana byla po 50kkm. to tyle w tym temacie pozdr.

Sorry, skąd miałem wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.