Skocz do zawartości

Uszczelka pokrywy zaworów.


maciejplus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zmieniłem uszczelkę pokrywy zaworów uno 899cm.Wszystko poszło gładko ale po zmontowaniu wszystkiego silnik pracuje na wyższych obrotach,tak jak by pracował cały czas na ssaniu.Wszystkie węże sprawdziłem dwa razy.Niewiem co może być przyczyną.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,zmieniłem uszczelkę pokrywy zaworów uno 899cm.Wszystko poszło gładko ale po zmontowaniu

> wszystkiego silnik pracuje na wyższych obrotach,tak jak by pracował cały czas na

> ssaniu.Wszystkie węże sprawdziłem dwa razy.Niewiem co może być przyczyną.???

Może nie do końca Ci się udało z tą uszczelką i silnik zasysa powietrze spod pokrywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,zmieniłem uszczelkę pokrywy zaworów uno 899cm.Wszystko poszło gładko ale po zmontowaniu

> wszystkiego silnik pracuje na wyższych obrotach,tak jak by pracował cały czas na

> ssaniu.Wszystkie węże sprawdziłem dwa razy.Niewiem co może być przyczyną.???

źle złożyłeś uszczelnienia pod monowtryskiem - łatwo się tam pomylić ( źle założyłeś tą cienką blachę).

nie jesteś ani pierwszy ani ostatni który tak zrobił.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jak ma byc załozona ta blacha jest tylko dwie możliwości-prosto względem dołu wstrysku lub na

> ukos

nie pamiętam - dawno temu to robiłem.

wyjmij ją , dokładnie obejrzyj ja i przylegające płaszczyzny tak by po przyłożeniu do nich było to szczelne.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki za foto,tak własnie załozyłem,masz jekies fotki tych węzyków???

Fotki ni ma bo więcej nie zrobiliśmy - bo trochu roboty miałem i nie było za dużo czasu.

od MAP sensora wężyk idzie na sam dół obok węża idącego do serwa.

dalej w kolejności (od dołu) jest wężyk idący do odmy , a nieco powyżej - do pochłaniacza par paliwa.

Foty i opis robione co prawda na seju ale wielkich różnic tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.