Skocz do zawartości

Śmierdzi z ogrzewania :/


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na dłuższej trasie auto sie wychłodziło klimą i ustawiłem pokrętło mieszalnika na pół. No zawaliło niespodziewanie zepsutym serem/starą skarpetą i nie chciało przestać... sick.gif Ki grzyb i co można z tym zrobić? z klimy nic nie śmierdzi, była nabita i odgrzybiona w tym roku. Śmierdzi tylko z obiegu ogrzewania. Z góry dzięki za info i pozdr ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Płynu nie ubywa...

nie musi. Jeśli nie używałeś nagrzewnicy, a np. u Ciebie płyn nie przepływa przez nią na okrągło tylko wtedy gdy otwierasz ciepłe powietrze to śmierdzi po prostu płyn którego kiedyś tam (pewno w zimie) trochę ubyło i się osadził na nagrzewnicy grinser006.gif

U mnie była mała plama na n agrzewnicy właśnie z płynu.. a po włączeniu ogrzewania smród był niezły grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą...

- Albo rozszczelniona nagrzewnica

- Albo coś ci rośnie w klimatyzacji

- Albo masz zatkany odpływ wody

sick.gif Tak czy owak do naprawy / czyszczenia i sprawdzenia - zobacz co cieknie z klimy i czy to na pewno nie jest płyn... a następnie w to miejsce zaaplikować dobry preparat na borowiki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo bardzo możliwe że ci coś pod maską zdechło. Np szczur, który nażarł się trutki znalazł sobie ciepłe miejsce aby zejść z tego świata i jeszcze Ci na złość zrobić. Jeśli nie parkujesz w garażu jesteś na takie rzeczy narażony dużo bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim aucie? Lacetti?

U mnie jest to samo, gdy jest ustawione "na chłodek" (nawet bez klimy) to nic nie czuć, gdy się włączy grzanie śmierdzi dziwnym zapaszkiem.

Nagrzewnica w lacetti znajduje się zaraz za filtrem, trzeba by włączyć kiedyś grzanie i po jakimś czasie sprawdzić czy nie ma tam mokro.

U mnie śmierdzi nawet po wymianie filtra więc to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.