Skocz do zawartości

Dorabiał ktoś przewody układu chłodzenia ?


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

Robił ktoś takie coś? zlosnik.gif Cieknie mi chyba z przewodu który idzie od czwórnika do zbiorniczka płynu (na dole) , dokupić da się całość tylko chyba, 300 zł sick.gif, a może da się dokupić tylko ten wąż? Albo dobrać od czegoś innego albo uszczelnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robił ktoś takie coś? Cieknie mi chyba z przewodu który idzie od czwórnika do zbiorniczka płynu

> (na dole) , dokupić da się całość tylko chyba, 300 zł , a może da się dokupić tylko ten wąż?

> Albo dobrać od czegoś innego albo uszczelnić?

a gdzie cieknie ?? Moze rozetnij, wstaw rurke i skrec wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a gdzie cieknie ?? Moze rozetnij, wstaw rurke i skrec wszystko

Cieknie mi na tym przewodzie od czwórka do zbiorniczka płynu , na samym środku przewodu , obok chłodnicy sick.gif. Na allegro są takie przewody po 8 zeta zlosnik.gif wie ktoś może jaką średnicę ma ten przewód cienki? 16 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka rzezba

> Pasuje normalnie

nie pasuja, bo MPI ma nizsza glowice i rurka jest pod innym katem. Majac chlodnice i rurke z SPI musialem dolny u gorny waz podciac a dolny i tak byl zagiety. W mpi stelaz wentylatora jest inny dlatego tez mocowania weza nie pasuja bo sa w innym mijescu i w mpi ten wal jest inaczej wygiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie pasuja, bo MPI ma nizsza glowice i rurka jest pod innym katem. Majac chlodnice i rurke z SPI

> musialem dolny u gorny waz podciac a dolny i tak byl zagiety. W mpi stelaz wentylatora jest

> inny dlatego tez mocowania weza nie pasuja bo sa w innym mijescu i w mpi ten wal jest inaczej

> wygiety.

Gorny nie wiem bo zawsze mialem z spi a jesli chodzi o czwornik, to maxymalny tuning jaki trzeba wykonac to skrocic moze o 2-3cm waz ktory wchodzi z dolu do chlodnicy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.