Skocz do zawartości

Lotka do Cromy


dzidzia

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, jest tu kilku userów tego cuda smile.gif Mam pytanie o klej jaki do tego jest potrzebny, czy ten dedykowany Wurtha jest ok? i jak wygląda sprawa polakierowania czy zlecaliście to komuś i jaki był koszt czy we własnym domowym zakresie to zrobiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanko, jest tu kilku userów tego cuda

Co do kleju to do 215 km/h nic nie odleciało - mam tylko na klej i trzyma od roku... nie ma siły aby to oderwać ok.gif

Co do lakierowania to zleciłem - tyle co za jeden element biorą ... nie pamientam ile płaciłem 200 - 250 zł ...

Moim skromnym zdaniem oryginalna jest ładniejsza bo ma ostry rant a ta nie... ale oryginalna ma wbudowany spryskiwacz a w wersji przed FL spryskiwacz jest na klapie... więc trzeba by cała klapę wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Odświeżam temat.

Po 1.5 miesiąca od zamówienia i wielu perturbacjach dostałem lotkę. Na pierwszy rzut oka niby wszystko jest ok ale moja lotka nie ma wyciętego otworu na spryskiwacz, muszę to zrobić sam ale to nic. Przykładałem na różne sposoby lotkę do klapy i nie mogę jej idealnie dopasować. Jeśli środek jest ok to brzegi odstają na kilka milimetrów do góry. Czy wasze lotki też tak miały czy idealnie pasowały? Nie wiem co z tym fantem zrobić confused.gif

Moja była zamówiona w tym samym sklepie co innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez nie pasowal idealnie, dalem do fachmanow ktorzy zajmuja sie montazem spoilerow, itp, rzeczy podszlifowali dopasaowali,pozniej malowanie i klejenie, a otwor na spryskiwacz w mojej lotce mam.

A co do sklepu tez mialem z nimi male przeboje przy zakupie lotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem identycznie z moja lotka, tez tak odstawala.Zloz reklamacje na lotke za brakuje otworu na

> spryskiwacz.

Reklamować nie ma co - kontakt z tą firmą jest beznadziejny, sprawa tego zamówienia prawie oparła się o policję więc generalnie nie polecam tego sklepu.

Ok w takim razie muszę poszukać fachowca co mi to ładnie dopasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma .... i u mnie jest podobnie ( może minimalnie mniej ) sick.gif ale faktycznie brak otworu confused.gifconfused.gifboje_sie.gif.... ciekawe czy po wycięciu nie zostanie otwór wewnątrz i czym to zaślepić...

Niestety z tego co wiem to jest bardzo czesto, ze odlewy nie sa dokłądne - tylko zakup oryginału gwarantuje, ze będzie w miare cacy... i samemu trzeba dopracowywać takie detale... ja osobiście nic nie robiłem, pomalowałem i przykleiłem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym otworem tak źle nie jest, od spodu jest przygotowany, został nie wycięty kawałek od góry o

> grubości około 2mm - zrobię to sam, problemu nie będzie. Spodziewałem się tylko lepszego

> dopasowania do karoserii.

Aaaaa to nie ma problemu....

Co do dopasowania to zobaczdjęcia u mnie lotki .... lotka liska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.