Skocz do zawartości

PWA problem


aquila

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z PWA. Instalacja Autronic AL-700 ale to chyba bez znaczenia.

Ustawiłem sobie PWA na określone wartości ( załóżmy 70 i 80 chociaż to nie ma znaczenia ) i krokowiec zamiast trzymać się od 70 do 80 wychodzi poza te wartości, czy to jest normalne czy ja mam jakieś dziwy w tym samochodzie ? confused.gif

Panowie i Panie pomocy 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W oparciu o co takie ustawiłeś? tak sobie, czy podczas kalibracji takie wyszły? Bo jak tak sobie,

> to nie dziwię się: krokowiec stara się utrzymać mieszankę stechiometryczną i zmienia przekrój

> zaworka. Pozdr.

Czyli to wyglada tak ze niema znaczenia co ustawie a krokowiec i tak bedzie sie staral utrzymac mieszanke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli to wyglada tak ze niema znaczenia co ustawie a krokowiec i tak bedzie sie staral utrzymac

> mieszanke ?

PWA=punkt wyjsciowy aktuatora. Nie jest bez znaczenia bo do tego punktu krokowy bedzie sie ustawial przy zmianach: z jalowego, z obciazenia, z cutoff . Od tego punktu okresla sie granice zakresu pracy aktuatora. Znajac ch-ke sondy wychodzi ze pwa winno ustawiac sie w srodkowym zakresie pracy aktuatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.