Skocz do zawartości

Rozrusznik w 1.8


masmed1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ostatnich 2 miesiącach auto dość dużo stoi nieraz nawet tydzień bez odpalenia, od kilku tygodni przy odpalaniu słychać z rozrusznika(tak mi się przynajmniej wydaje) trzaski, skrzeczenie podobne do tego gdy silnik zaskoczy a my dalej kręcimy rozrusznikiem.Gdy silnik jest zagrzany i trochę się nim pojeżdzi kolejne odpalanie jest już prawidłowe, przestygnie i mamy to samo.Kiedyś miałem problem że czasmi jak był gorący silnik to nie zaskakiwał za pierwszym razem ale takiego skrzeczenia raczej nie miałem może raz czy dwa w zimie. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, w ostatnich 2 miesiącach auto dość dużo stoi nieraz nawet tydzień bez odpalenia, od kilku

> tygodni przy odpalaniu słychać z rozrusznika(tak mi się przynajmniej wydaje) trzaski,

> skrzeczenie podobne do tego gdy silnik zaskoczy a my dalej kręcimy rozrusznikiem.Gdy silnik

> jest zagrzany i trochę się nim pojeżdzi kolejne odpalanie jest już prawidłowe, przestygnie i

> mamy to samo.Kiedyś miałem problem że czasmi jak był gorący silnik to nie zaskakiwał za

> pierwszym razem ale takiego skrzeczenia raczej nie miałem może raz czy dwa w zimie. Proszę o

> pomoc w zdiagnozowaniu usterki.

Chyba czas na regeneracje , lulejki , szczotki , ewentualnie bendix .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, w ostatnich 2 miesiącach auto dość dużo stoi nieraz nawet tydzień bez odpalenia, od kilku

> tygodni przy odpalaniu słychać z rozrusznika(tak mi się przynajmniej wydaje) trzaski,

> skrzeczenie podobne do tego gdy silnik zaskoczy a my dalej kręcimy rozrusznikiem.Gdy silnik

> jest zagrzany i trochę się nim pojeżdzi kolejne odpalanie jest już prawidłowe, przestygnie i

> mamy to samo.

Najprawdopodobniej czeka Cię regeneracja

>Kiedyś miałem problem że czasmi jak był gorący silnik to nie zaskakiwał za

> pierwszym razem ale takiego skrzeczenia raczej nie miałem może raz czy dwa w zimie. Proszę o

> pomoc w zdiagnozowaniu usterki.

W tym przypadku może to być podobne do tego co miałem u kumpla w cc z silnikiem z uno-szczotki się odlutowywały na gorącym,a jak przestygł było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.