Skocz do zawartości

Olej półsyntetyczny a syntetyczny


frik69

Rekomendowane odpowiedzi

witam pół roku temu kupiłem maryśkę pyknąłem już prawie 10 000 przez ten czas nie zjadła ani grama oleju. Nie wiedziałem jaki był wcześniej więc wlałem półsyntetyczny pytanie, czy mogę teraz wlać syntetyk skoro nie bierze oleju ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam pół roku temu kupiłem maryśkę pyknąłem już prawie 10 000 przez ten czas nie zjadła ani grama

> oleju. Nie wiedziałem jaki był wcześniej więc wlałem półsyntetyczny pytanie, czy mogę teraz

> wlać syntetyk skoro nie bierze oleju ??

Ja bym lał pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam pół roku temu kupiłem maryśkę pyknąłem już prawie 10 000 przez ten czas nie zjadła ani grama

> oleju. Nie wiedziałem jaki był wcześniej więc wlałem półsyntetyczny pytanie, czy mogę teraz

> wlać syntetyk skoro nie bierze oleju ??

ja kiedys zmienilem z pol na syntetyka mimo zapewnien speca od olejow ze nic sie nei stanie - wlalem mobila 5W50 panewka po krotkim czasie powiedziala 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam pół roku temu kupiłem maryśkę pyknąłem już prawie 10 000 przez ten czas nie zjadła ani grama

> oleju. Nie wiedziałem jaki był wcześniej więc wlałem półsyntetyczny pytanie, czy mogę teraz

> wlać syntetyk skoro nie bierze oleju ??

Generalnie nie zmienia się olejów na rzadsze.

A po co chcesz lac syntetyk? Za duzo kasy masz?

Półsyntetyk będzie też bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Generalnie nie zmienia się olejów na rzadsze.

Co rozumiesz przez pojęcie "rzadsze"?

Właściwości smarne w temp pracy większość olejów semi i full mają podobne.

Co lepsze to duży odsetek olejów 5W40 jest na bazie mineralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.