Skocz do zawartości

Czterodrzwiowa limuzyna Ferrari Pinin


Rekomendowane odpowiedzi

lf11_r184_01.jpg

W 1980 powstał koncepcyjny model Ferrari Pinin, jak dotąd jedyne auto z skaczącym koniem na masce, w wyposażone w dwie pary drzwi. 26 października będzie wystawione na aukcji domu aukcyjnego RM.

jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego samochodu odsyłam do artykułu:

http://www.stajnia-klasykow.pl/ciekawostki-2/50-ferrari-pinin.html

lf11_r184_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 1980 powstał koncepcyjny model Ferrari Pinin, jak dotąd jedyne auto z skaczącym koniem na masce,

> w wyposażone w dwie pary drzwi. 26 października będzie wystawione na aukcji domu aukcyjnego

> RM.

> jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego samochodu odsyłam do artykułu:

Przedniego pasa nie "kupil" potem Aston Martin? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale autor pisze ze to był jedyny koncepcyjny model fabryki. A nie jakaś wydumka na zyczenia

> jakiegoś tam szejka... Są przecież też 456 w Kombi :D

No nie wiem, ja to zrozumiałem, że jedyne Ferrari 4d. Co do tych wydumek to powstało łącznie kilka sztuk, które pewnie nie tylko trafiły do szejka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale autor pisze ze to był jedyny koncepcyjny model fabryki. A nie jakaś wydumka na zyczenia

> jakiegoś tam szejka...

No i chyba te fabryczne wydumki na zyczenie sa wiecej warte, bo przynajmniej mozna je na co dzien uzywac, a ten koncept pewnie nawet nie jest "jezdny" icon_rolleyes.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i chyba te fabryczne wydumki na zyczenie sa wiecej warte, bo przynajmniej mozna je na co dzien

> uzywac, a ten koncept pewnie nawet nie jest "jezdny" .

Dobra uwaga, ok.gif zasadniczo samochód do 2008 był tylko eksponatem, jednak we wspomnianym roku został kompleksowo przebudowany pod kierunkiem byłego dyrektora technicznego Ferrari. Od tego czasu auto jest w pełni przystosowane do jazdy. Silnik to 5 litrowe V12 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.