Skocz do zawartości

rożnice między IAW 1AF 13 a 17


timpa

Rekomendowane odpowiedzi

> kupić taką z immo i stacyjką graniczy z cudem

> Rozkodowanej nie chce kupować bo stacyjka już tez niedomaga ...

To nie podłączaj do rozkodowanego ECU centralki immo i będzie OK , no chyba że mieszkasz w rejonie gdzie są chętni nawet na BBM-y grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie podłączaj do rozkodowanego ECU centralki immo i będzie OK , no chyba że mieszkasz w rejonie

> gdzie są chętni nawet na BBM-y

smile.gif jakieś 3 lata temu w tvn turbo w programie "na każdą kieszeń" powiadali, że BBM z kluczykami w środku nie biorą nawet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie podłączaj do rozkodowanego ECU centralki immo i będzie OK , no chyba że mieszkasz w rejonie

> gdzie są chętni nawet na BBM-y

Rejon rejonem zabezpieczenie musi być - nawiej ciut więcej niż przewidzieli Włosi zlosnik.gif

Dowiedziałem się, że wszystkie IAW 1AF będą pasować, niezależnie jaki później nr ... ? Prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jaka jest różnica między tymi dwoma sterownikami - IAW 1AF.13 a IAW 1AF.17 ? Ja mam w Bravo 1AF.17

> a kupić taką z immo i stacyjką graniczy z cudem

> Rozkodowanej nie chce kupować bo stacyjka już tez niedomaga ...

> pozdrawiam wytrwałych BBM-owców

A po cholere Ci drugi komuter , jaki masz problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po cholere Ci drugi komuter , jaki masz problem?

Długo by opowiadać...

Problem pojawił się na benzynie, przy 3-4 tys na postoju miałem efekt odcinki. Jakby coś na ułamek sekundy odcinało dopływ paliwa i zaraz z powrotem wracało dobre ciśnienie. Wymieniłem pompke paliwa, bo jakby za mało pompowała - nadal źle. Świece przewody - nadal. Pojechałem wiec w końcu do ASO celem rozwiązania problemu. Niestety, 3 fachury grzebali w samochodzie około 6 godzin bez rezultatu. Robili chyba wszystko, odpinali sonde, kilka razy sprawdzali ciśnienie paliwa, odpinali ukł. wydechowy itp itd... Okazało się, że na nowej sondzie do momentu zapalenia samochodu było ok, po odpaleniu gubił ustawienia i mieszanka na bogato.... Jeździć się da, nić nie przycina jedynie gdy but jest w podłodze, spokojnie na benzynie nie idzie jechać bo coś go haczy - na LPG problemu nie ma.

Dowiedziałem się, że muszę kupić ECU + sondę bo inaczej się nie da...

Będę w takim razie szukał odpowiedniej centralki, niezależnie od późniejszych cyferek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Długo by opowiadać...

> Problem pojawił się na benzynie, przy 3-4 tys na postoju miałem efekt odcinki. Jakby coś na ułamek

> sekundy odcinało dopływ paliwa i zaraz z powrotem wracało dobre ciśnienie. Wymieniłem pompke

> paliwa, bo jakby za mało pompowała - nadal źle. Świece przewody - nadal. Pojechałem wiec w

> końcu do ASO celem rozwiązania problemu. Niestety, 3 fachury grzebali w samochodzie około 6

> godzin bez rezultatu. Robili chyba wszystko, odpinali sonde, kilka razy sprawdzali ciśnienie

> paliwa, odpinali ukł. wydechowy itp itd... Okazało się, że na nowej sondzie do momentu

> zapalenia samochodu było ok, po odpaleniu gubił ustawienia i mieszanka na bogato.... Jeździć

> się da, nić nie przycina jedynie gdy but jest w podłodze, spokojnie na benzynie nie idzie

> jechać bo coś go haczy - na LPG problemu nie ma.

> Dowiedziałem się, że muszę kupić ECU + sondę bo inaczej się nie da...

> Będę w takim razie szukał odpowiedniej centralki, niezależnie od późniejszych cyferek

faktycznie jakis ciezki przypadek

Ps. ktos na allegro wczoraj chyba mnie pytał o taki sterownik czesem nie Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> faktycznie jakis ciezki przypadek

> Ps. ktos na allegro wczoraj chyba mnie pytał o taki sterownik czesem nie Ty?

Cięzki ale centralka kupiona biglaugh.gif teraz tylko chwila by to zamontować...

co do allegro, być może, obdzwoniłem chyba wszystkich heheh

Jak kupie jeszcze nową sondę napisze czy bravo odzyskało dawny urok zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.