Skocz do zawartości

Pytanie o skrzynie


GanceK006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytania przeszukalem forum i nie znalazlem od moze moja wyszukiwarka jest cos nie tak nie wiem.

1.wczoraj wymiinialem olej w swojej skrzyni biegow odkrecilem nie ta srube co trzeba ale wkrecilem ja spowrotem mam takie pytanie czy ktos wie moze go czego ona jest jest bardzo dluga i znajduje sie pod korkiem do wlewu oleju do skrzyni jest umieszczona tak po ukosie.

2.Jak wyzej pisalem wymienialem olej w swoim aucie i ku mojemu zdziwieniu tego oleju weszlo tylko 1,5 litra i juz sie wylewalo z korka poziomu oleju czy to normalne? jak pytalem tutaj to kazdy mowil ze powinno wejsc tak z 1,9 litra

3.Tez chodzi o skrzynie przed wymiana oleju ciezko wchodzil mi bieg pierwszy i wsteczny teraz jak wlalem nowy olej to te chodza dobrze ale za to drugi bieg ciezko wchodzi co moze byc przyczyna tego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam takie pytania przeszukalem forum i nie znalazlem od moze moja wyszukiwarka jest cos nie

> tak nie wiem.

> 1.wczoraj wymiinialem olej w swojej skrzyni biegow odkrecilem nie ta srube co trzeba ale wkrecilem

> ja spowrotem mam takie pytanie czy ktos wie moze go czego ona jest jest bardzo dluga i

> znajduje sie pod korkiem do wlewu oleju do skrzyni jest umieszczona tak po ukosie.

> 2.Jak wyzej pisalem wymienialem olej w swoim aucie i ku mojemu zdziwieniu tego oleju weszlo tylko

> 1,5 litra i juz sie wylewalo z korka poziomu oleju czy to normalne? jak pytalem tutaj to kazdy

> mowil ze powinno wejsc tak z 1,9 litra

> 3.Tez chodzi o skrzynie przed wymiana oleju ciezko wchodzil mi bieg pierwszy i wsteczny teraz jak

> wlalem nowy olej to te chodza dobrze ale za to drugi bieg ciezko wchodzi co moze byc przyczyna

> tego ??

3. podciagnij linke od sprzegla moze sie popuscila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego pytania 3 to teraz mam gorszy problem drugi bieg nadal ciezko wchodzi ale teraz mam tak ze jade np na piatym biegu zatrzymuje sie i chce wrzucic pierwszy bieg do sie nie da tak jakby go nie bylo ale jak stoje i wrzuce najpierw drugi bieg a pozniej pierwszy probuje to wskoczy jedynka czego to moze byc wina ?? Ja sadzilem ze moze synchronizatory bo wiem ze w maluchach byly podobne problemy tylko tam jedynka chyba wogole nie miala synchronizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do tego pytania 3 to teraz mam gorszy problem drugi bieg nadal ciezko wchodzi ale teraz mam tak

> ze jade np na piatym biegu zatrzymuje sie i chce wrzucic pierwszy bieg do sie nie da tak jakby

> go nie bylo ale jak stoje i wrzuce najpierw drugi bieg a pozniej pierwszy probuje to wskoczy

> jedynka czego to moze byc wina ?? Ja sadzilem ze moze synchronizatory bo wiem ze w maluchach

> byly podobne problemy tylko tam jedynka chyba wogole nie miala synchronizatora

U mnie tez tak kiedys bylo ale juz mi sie tak nie robi, samo przestalo po tym jak pare razy porzadnie olej w skrzyni zagrzalem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.