Skocz do zawartości

[p206] dziwny szum wody w okolicy 2tys obrotow


Grzanio

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem i nie wiem jak go diagnozowac... zastanawiam sie czy w ogole nim jezdzic, choc samochod jest codziennie eksploatowany.

Zarowno na biegu jalowym jak rowniez podczas jazdy w okolicy obrotow 2 tys - mniej wiecej tak od 1700 - 2300 a czasem i blisko do 3 tysiecy slychac szum przelewanej wody (raczej przelewanej niz zasysanej).

Filtr powietrza jest suchy - wiec raczej to nic w dolocie (w 206 jest dosc nisko lapacz powietrza).

Nie jest to szum ze zbiornika wyrownawczego.

Jak podniose maske i dodam gazu na przepustnicy to nic nie slysze. Natomiast jest to bardzo dobrze slyszalne z kabiny.

Wode w progach wykluczam, gdyz rowniez slychac to na biegu jalowym.

HELPUNKU!

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam problem i nie wiem jak go diagnozowac... zastanawiam sie czy w ogole nim jezdzic, choc samochod

> jest codziennie eksploatowany.

> Zarowno na biegu jalowym jak rowniez podczas jazdy w okolicy obrotow 2 tys - mniej wiecej tak od

> 1700 - 2300 a czasem i blisko do 3 tysiecy slychac szum przelewanej wody (raczej przelewanej

> niz zasysanej).

> Filtr powietrza jest suchy - wiec raczej to nic w dolocie (w 206 jest dosc nisko lapacz powietrza).

> Nie jest to szum ze zbiornika wyrownawczego.

> Jak podniose maske i dodam gazu na przepustnicy to nic nie slysze. Natomiast jest to bardzo dobrze

> slyszalne z kabiny.

> Wode w progach wykluczam, gdyz rowniez slychac to na biegu jalowym.

> HELPUNKU!

Takie efekty dźwiękowe miałem przy zapowietrzonym układzie chłodzącym. Z tym, że dochodziło jeszcze zwariowane działanie wskaźnika temperatury biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapowietrzony układ chłodzenia, ewentualnie mało płynu a bulgotanie słychać z nagrzewnicy przez

> która przelatuje płyn

plynu jest sporo, przynajmniej w zbiorniczku. Ale faktycznie moze to przez nagrzewnice slychac hmm.gif dzieki za trop ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.