Skocz do zawartości

Nowe PALIO


Eniek

Rekomendowane odpowiedzi

> daj spokój, linea wygląda bardzo fajnie, w przeciwienstwie do sieny. nie czarujmy sie, siena/palio

> to najwieksze kupy fiata

eee tam :D da sie zrobic ze sieny fajny pocisk, ktory chwala nawet posiadacze hond i bmw zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie mowie o osiągach

> wygląd beznadziejny, wyposazenie baaaaaaardzo ubogie, auto bardzo awaryjne i korodujące

> 2 plusy takie, ze nikt tego nie kradnie i części tanie

widzisz jak duzo zalezy od egzemplarza 270751858-jezyk.gif akurat moje ani mocno nie koroduje, ani sie nie psuje, chociaz nie ma lekkiego zycia, wyglad, kwestia gustu, piekna nie jest ale przez tyle lat sylwetka sie na tyle opatrzyla ze nie jest zle, poza tym wyglad mozna bardzo latwo poprawic felgami i gleba i autko robi sie sporo ladniejsze cool.gif co do wypasu mnie w zupelnosci wystarczy to co mam w wersji HL, jedynie czego mi czasem brakuje to klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>poza tym wyglad mozna bardzo latwo poprawic

> felgami i gleba i autko robi sie sporo ladniejsze

Tego nie da się poprawić.

Wyobraź sobie jakbyś widział Kwazimodo, tylko dał mu berło koronę i zloty sygnet...

To dalej będzie Kwazimodo, tylko bardziej komiczny grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego nie da się poprawić.

> Wyobraź sobie jakbyś widział Kwazimodo, tylko dał mu berło koronę i zloty sygnet...

> To dalej będzie Kwazimodo, tylko bardziej komiczny

to po co jezdzisz autem na ktore codziennie musisz patrzec i napawa cie obrzydzeniem ? oink.gif jakis fetysz ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje zdanie

jakbys zajrzal konkretnie pod wykładzine, tak jak ja, to zobaczyłbys, ze masz rdze. a nawet jesli jej jeszcze nie widac, to niedługo wylezie. nie oszukujmy sie, te auta mają ponad 10 lat, a fiaty niestety gniją po tym czasie

felgi poprawiają wygląd, ale nie na tyle, zeby zrobic z tego furore, natomiast gleba pogorszy tylko funkcjonalnosc padła

kupiłem siene tylko dlatego, ze była tania. jezdzi nią przewaznie moja zona do pracy, parkuje w takich miejscach, ze praktycznie codziennie moze zostac poobijana przez jakiegos pajaca co nie uwaza, więc mi nie szkoda tego auta do takiego tłuczenia na codzien. rekompensatą jest komfort jazdy, który moja zona ocenia na zadowalający

podejrzewam, ze jej nie sprzedam, dopoki sie nie rozleci, bo włożyłem w nią jakies 6 tys sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> daj spokój, linea wygląda bardzo fajnie, w przeciwienstwie do sieny. nie czarujmy sie, siena/palio

> to najwieksze kupy fiata

Linea też całkiem przyzwoicie jeździ. Miałem przyjemność prowadzić tę wersję 1.4 120KM (jeśli się nie mylę) i tak na oko przyspieszenie do setki to pewnie z 10s. I nawet się tak bardzo nie przechylała na zakrętach. Jako były właściciel Albei chętnie bym się na taką Lineę (jeszcze żeby kombi była wink.gif ) przesiadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.4 120KM (jeśli się nie mylę) i tak na oko przyspieszenie do setki to pewnie z 10s.

dane techniczne mówią, że 9,2

> jeszcze żeby kombi była

no właśnie, mogłaby sie przyjąć

rozstaw osi ma większy niz octavia 2, wiec wygodna napewno jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.