Skocz do zawartości

Problem z wyborem reduktora


czachabrava

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam małe pytanko...

Otoż mam w tej chwili zalożony Lovato rge92,ale już niedomaga i mysle nad wymiana.Mam malo miejsca i mysle nad zintegrowanym Tomasetto AT-07...

Mialem już kiedys taki reduktor w innym aucie i dawał rade.Ale nie wiem,czy do x18xe,ktore ma 115 koni wybrac wersje 100HP,czy 140HP...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Panowie mam małe pytanko...

> Otoż mam w tej chwili zalożony Lovato rge92

Ale niedomaga ze starości czy tak ma od początku?

Bo jak było dobrze, to bym zregenerował lovato. Jeden z lepszych reduktorów na rynku. Za 40 PLN kupujesz zestaw naprawczy i masz jak nowy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zestawie naprawczym są praktycznie wszystkie psujące się części. No ale jak oszkodzenie

> mechaniczne to

Kurcze,no nie wiem.

Chodzi o to,ze ostatnio cos na postoju smierdzi gazem i zaczely falowac obroty.Szczelnosci posprawdzałem i nie widac by gdzies uciekało.Na dodatek faluja obroty na gazie gdy hamuje,albo wrzucam na luz i mam dosc...Instalacje mam super prostą stag 2w i register.

Swiece,przewody nowe ngk,filtry nowe,podcisnienia,dolot sprawdzony.Na noPb obroty nie faluja,a na gazie na luzie od 500-1500 i to nie zawsze niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Uno założony przez gazownika tomasetto 140Hp przy 45 KM (silnik 1.0) i chodzi. Co do falowania obrotów to albo parownik rzeczywiście niedomaga albo trzeba go podregulować. U mnie właśnie gasł na wolnych obrotach, podjechałem do gazownika a ten skręcił mi dawkę gazu na parowniku o 1 obrót i jak ręką odjął. Wcześniej spuściłem syf z parownika i chyba przez to inaczej zaczęła pracować membrana, dostawał za dużo gazu i gasł. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.