Skocz do zawartości

motomikolajki


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

No i było całkiem sympatycznie. Dobre ćwiczenie wolnej jazdy hehe.gif

Z uporem maniaka kombinowałem, żeby tylko nogi nie stawiać na asfalcie hahaha.gif

ps. a zapomniałem się zapytać, odnalazłeś policmastrów ze swoją kawą? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.motomikolajki.pl/

> Kto jedzie?

> Ja jutro mam zamiar za pomocą dzieci przyozdobić świątecznie brzydala na tą okoliczność

Zepsuję trochę ten mikołajkowy nastrój.

W Krakowie też zaobserwowałem Mikołajów na motorach. Moje pozytywne i ciepłe do nich nastawienie, bo takie miałem, gdy ich zobaczyłem, prysło po tym, jak zaczęli się zachowywać na drodze.

Na pełnej innych pojazdów ulicy zaczęli jeździć watachą, zmieniając pasy ruchu bez sygnalizacji, zajeżdżając drogę (np. w kilka motorów mijali na gazetę pizzamana na skuterze), przystając w zatoczkach autobusowych i ruszając z nich na wyścigi.

Kulminacją była czasówka z rykiem silników od świateł do świateł w ścisłym centrum miasta, ze stawianiem moto na kole włącznie.

Miało być fajnie, wyszło jak zwykle. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej zawsze trafi się ktoś, kto inaczej rozumie tego typu imprezy.

Mi, na przykład, nie podobało się odwijanie gazu do odcinki przez część uczestników czy też pokazy jazdy "na kole" (tak, ktoś wpadł na "genialny" pomysł i zrobił to na Trakcie w Warszawie).

Myślę, że wiem o co Ci chodzi. Pozostaje mi tylko napisać, że nie wszyscy tak się zachowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi, na przykład, nie podobało się odwijanie gazu do odcinki przez część uczestników czy też pokazy

przed chwilą obejrzałem filmiki na youtubie z motomikołajów w Gdańsku na które niestety nie mogłem pojechać i nie mogłem pojąć po co niektórzy pałują swoje sprzęty do odcinki screwy.gif w dodatku w takim świątecznym nastroju i klimacie. Aż mi wstyd było jak mi żona i dzieciaki przez ramię zaglądały jak to oglądałem pytając po co oni tak ryczą silnikami facepalm%5B1%5D.gif

Najważniejsze, że cel takich imprez jest osiągnięty i 99,9% ludzi wie po co tam pojechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i było całkiem sympatycznie. Dobre ćwiczenie wolnej jazdy

> Z uporem maniaka kombinowałem, żeby tylko nogi nie stawiać na asfalcie

> ps. a zapomniałem się zapytać, odnalazłeś policmastrów ze swoją kawą?

znalazlem, oddali hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak co roku na motomikołaje śmigam quadem a nie moto. Mam w zwyczaju robić "sanie mikołaja". Oto

> tegoroczny efekt:

jak dasz takie zdjęcie to klikne lubie to hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak co roku na motomikołaje śmigam quadem a nie moto. Mam w zwyczaju robić "sanie mikołaja". Oto

> tegoroczny efekt:

Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.