Skocz do zawartości

metaliczne dzwięki pracy silnika 1.2 16v


JohnnyR

Rekomendowane odpowiedzi

jak dodaje gaz to przy 2.5tys rpm zarówno podczas dodawania gazu jak i schodzenia z obrotów (przy wiekszej ilosci obrotów też ale nie zawsze, głownie w tym zakresie slychac najbardziej) z wewnątrz auta glos dochodzi bardziej z prawej strony ale z zewnątrz zupelnie inaczej. wiem, ze mam alternator w stanie przedwojennym, kontrolka akumulatora mi sie zapala podczas jazdy dość często. olej mam.

jakieś pomysły? nie chce zajezdzic drugiego silnika confused.gif

(napiszcie ze to jakaś pierdoła blagam.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O, moje 16v

> podjedz popołudniu do WST to na kanale się zobaczy co to i gdzie brzęczy

po poludniu tzn o której? bo w takim razie musze sie zamienic zeby miec wolne popoludniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

> jak dodaje gaz to przy 2.5tys rpm zarówno podczas dodawania gazu jak i schodzenia z obrotów (przy

> wiekszej ilosci obrotów też ale nie zawsze, głownie w tym zakresie slychac najbardziej) z

> wewnątrz auta glos dochodzi bardziej z prawej strony ale z zewnątrz zupelnie inaczej. wiem, ze

> mam alternator w stanie przedwojennym, kontrolka akumulatora mi sie zapala podczas jazdy dość

> często. olej mam.

> jakieś pomysły? nie chce zajezdzic drugiego silnika

> (napiszcie ze to jakaś pierdoła )

pewnie pierdoła taka jak u mnie - osłona termiczna wydechu Ci rzęzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.