Skocz do zawartości

Siena 1.6 - zakup sprzęgła


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na fakt, że pedał sprzęgła chodzi coraz ciężej a sprzęgło nie było ruszane od nowości (czyli prawie 200kkm) chcemy z Ojczulkiem zakupić i wymienić kompletne sprzęgło w Sience 1.6.

Podzwoniłem po lokalnych sklepach - ceny za sprzęgło LUK'a w granicach 400PLN.

Na allegro teoretycznie taki sam zestaw kosztuje od 220PLN + koszty wysyłki.

Gdzie jest haczyk? Można bez obaw kupować z allegro, jeżeli tak to może ktoś z Was poleci któregoś sprzedawcę...

PS. Ceny w IC nawet po rabatach też wcale nie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kupuj z allegro !!! ja ostatnio jak wymieniałem to kupiłem w serwisie odziwo było taniej niż w

> okolicznych sklepach mam chyba luka właśnie

No właśnie, okoliczne sklepy za Luka chcą prawie 400PLN...

Sądzę, że to samo można kupić przez internet - kwestia tylko znalezienia zaufanego miejsca.

Często jest tak, że cena sklepowa >> ceny w sklepie internetowym u tego samego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze raz CI piszę sprawdź cenę w serwisie fiata ja rok temu tam zapłaciłem za luka 300zł a w

> sklepach po wszelakich upustach najtaniej co znalazłem to 350 zł było

Sprawdzę, choć nie wierzę. Niedawno przerabiałem temat rozrządu do JTD... ceny w ASO były jednak najwyższe (gdzie różnica była istotna).

Thnx za wskazówkę.

Wracam do pytania z pierwszej mojej wypowiedzi: zna ktoś w miarę godny polecenia sklep internetowy w którym warto dokonać zakupu i cena będzie porównywalna do cen spotykanych na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rozrządu i mnie zdziwiła w aso ale sprzęgła zdziwiła mnie w tym dobrym kierunku w aso :-) dla mnie godny sklep internetowy to taki gdzie mogę osobiście jechać i obejrzeć, odebrać towar czyli najbliższy z mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.