Skocz do zawartości

ANKIETA - kącik techniczny czy techniczno-towarzyski ,ale ..


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że na kąciku zrobił się nieco bałagan , a wątki techniczne mieszają się z typowo towarzyskimi , chcemy poznać Wasze zdanie co do dalszego kierunku rozwoju "kącika innych Fiatów" .

Są dwie opcje :

1. robimy porządek jak na kącik techniczny przystało i usuwamy posty towarzysko- spamerskie , pozostawiając jednak jeden luźny watek towarzyski i podwieszone techniczno-towarzyskie wątki

2. wyłączamy liczniki postów jak w przypadku kącików nietechnicznych i reszta zostaje jak jest dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety nie da rady , A orzekli że mamy na to za mało userów ...

Opcja nr2 do czasu powstania kącika spamerskiego.

Można jeszcze rozważyć zrobienie kącika czysto technicznego a przeniesienie postów nietechnicznych na SSP i zrobienie z SSP kącika SCTTISP smile.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opcja nr2 do czasu powstania kącika spamerskiego.

Poczekamy 2 tyg. to się okaże wink.gif

> Można jeszcze rozważyć zrobienie kącika czysto technicznego a przeniesienie postów nietechnicznych

> na SSP i zrobienie z SSP kącika SCTTISP

I bez tego jest tam ruch jak w Rzymie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że na kąciku zrobił się nieco bałagan , a wątki techniczne mieszają się z typowo towarzyskimi

> , chcemy poznać Wasze zdanie co do dalszego kierunku rozwoju "kącika innych Fiatów" .

> Są dwie opcje :

> 1. robimy porządek jak na kącik techniczny przystało i usuwamy posty towarzysko- spamerskie ,

> pozostawiając jednak jeden luźny watek towarzyski i podwieszone techniczno-towarzyskie wątki

> 2. wyłączamy liczniki postów jak w przypadku kącików nietechnicznych i reszta zostaje jak jest

> dotychczas

Po pierwsze w ankiecie jest literówka! Po drugie nie można podejrzeć wyników głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze w ankiecie jest literówka!

No i co z tego - czy w postach czepiamy się o takie szczegóły ? icon_rolleyes.gif

>Po drugie nie można podejrzeć wyników głosowania.

Przecież to jasno jest napisane w ankiecie - " Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety do momentu jej zakończenia " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, że nie każdy by chciał spamować tam .

Serce me krwawi....

6429.jpg

Były starania o kącik i się wystaraliśmy, trzeba powoli drążyć skałę o spamerski.

Opcja typowo techniczna się nie uda.

To pisałem ja- etatowy podglądacz tego grajdołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i co z tego - czy w postach czepiamy się o takie szczegóły ?

Wyedytować chyba można?

> Przecież to jasno jest napisane w ankiecie - " Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety do momentu

> jej zakończenia " .

Bez podglądu, tak jak bez zdjęć się nie liczy biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie wpływa na pracę silnika

Jednak od modów należy wymagać co najmniej minimum, a nawet trochę więcej? angryfire.gif

> i bardzo dobrze, nie będzie sugerowanych odpowiedzi

Zawsze podejrzewałem każdego usera o własny rozum, rozumiem, że kolega nie jest tego pewny? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak od modów należy wymagać co najmniej minimum, a nawet trochę więcej?

Znam takich co otwarcie przyznawali, że M trzeba się czepiać jak i ile się da.

> Zawsze podejrzewałem każdego usera o własny rozum, rozumiem, że kolega nie jest tego pewny?

Wręcz pewny jestem, że dużo ludzi się sugeruje otoczeniem- AK nie będzie tu wyjątkiem.

Ale myślę nie o tym ten wątek, więc proponuję koniec offtopic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak od modów należy wymagać co najmniej minimum, a nawet trochę więcej?

> Zawsze podejrzewałem każdego usera o własny rozum, rozumiem, że kolega nie jest tego pewny?

Proponuję ci już ochłonąć i wstrzymać się z zaczepnymi komentarzami , bo widzę że nie masz dzisiaj dobrego dnia , a nasza cierpliwość też ma swoje granice old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serce me krwawi....

> Były starania o kącik i się wystaraliśmy, trzeba powoli drążyć skałę o spamerski.

To jest kwestia liczby posiadaczy oraz ruchu na kąciku - myślę, że trzeba jeszcze chwilę poczekać.

> Opcja typowo techniczna się nie uda.

To wiemy wink.gif.

> To pisałem ja- etatowy podglądacz tego grajdołka.

No i wyszło szydło z worka zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest kwestia liczby posiadaczy oraz ruchu na kąciku - myślę, że trzeba jeszcze chwilę poczekać.

wiem, dlatego poooowoli...pokazując tutejszy ruch można argumenty zbierać...

> To wiemy .

biglaugh.gif

> No i wyszło szydło z worka .

szydło wyszło już przed powstaniem kącika.... spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> To jest kwestia liczby posiadaczy oraz ruchu na kąciku - myślę, że trzeba jeszcze chwilę poczekać.

No tak - z ankiety wynika , że userzy naszego kącika niewielką przewagą głosów zdecydowali , że póki co jednak wolą kącik bardziej techniczny niż towarzyski i pozostaje nam się odtąd tego trzymać i pilnować waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak - z ankiety wynika , że userzy naszego kącika niewielką przewagą głosów zdecydowali , że

> póki co jednak wolą kącik bardziej techniczny niż towarzyski i pozostaje nam się odtąd tego

> trzymać i pilnować

Tak tez bedzie waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.