Skocz do zawartości

Lepsze oświetlenie przednie...


Majkel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak poprawić światło lamp przednich? Są w planach ksenony, niby wszystko jest, spryskiwacze, samopoziomowanie i soczewki... Jak to będzie traktowane przy jakiejkolwiek kontroli?

Znalazłem taki zestaw na allegro: xenony 24V. Jest to warte uwagi czy dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie mi jak poprawić światło lamp przednich? Są w planach ksenony, niby wszystko jest,

> spryskiwacze, samopoziomowanie i soczewki... Jak to będzie traktowane przy jakiejkolwiek

> kontroli?

> Znalazłem taki zestaw na allegro: xenony 24V. Jest to warte uwagi czy dać sobie spokój?

Podobno w lampie z soczewką da się to nawet ustawić. Był kiedyś test tego na przykładzie e30 w jakimś polskim auto-moto. Ale zwróć uwagę jak z naprzeciwka jedzie ktoś ze zwykłymi reflektorami świecącymi na niebiesko - nic nie widać. A jakie to auto? Może są do niego dostępne oryginalne reflektory ksenonowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno w lampie z soczewką da się to nawet ustawić. Był kiedyś test tego na przykładzie e30 w

> jakimś polskim auto-moto. Ale zwróć uwagę jak z naprzeciwka jedzie ktoś ze zwykłymi

> reflektorami świecącymi na niebiesko - nic nie widać. A jakie to auto? Może są do niego

> dostępne oryginalne reflektory ksenonowe?

Volvo Chińczyk smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej mijania

Pewnie tak, bo jeśli drogowe to elektrownię założyć i będzie jak w dzień grinser006.gif

A jeśli mijania ksenony, to albo to bardzo dobrze wyregulować, ale wtedy będą świecić "słabo".

A najlepiej nie zakładać, bo z osobówce od razu widać, kto robi zakupy na allegro grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.