Skocz do zawartości

Czarne tablice a dowód rejestracyjny


pij

Rekomendowane odpowiedzi

> Ostatnio zastanawialiśmy się z kumplem jak to możliwe że tyle aut jeździ jeszcze na czarnych

> tablicach. Co z wymianą dowodu z powodu braku miejsca na wstemplowanie przeglądu?

Przerabiałem kiedyś ten temat. Można zachować tablice, jeśli auto nie zmienia właściciela. Gdy skończyły mi się pieczątki w dowodzie, zrobiłem badanie jako wydruk A4, z tym do WK i po jakimś czasie dostałem nowy DR. Podobno nie wszystkie WK chętnie to robią, ale WK Lublin nie robił żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zastanawialiśmy się z kumplem jak to możliwe że tyle aut jeździ jeszcze na czarnych

> tablicach. Co z wymianą dowodu z powodu braku miejsca na wstemplowanie przeglądu?

2 dni temu odebralem dowod rejestracyjny, dalej czarne blachy zlosnik.gif

po prostu wymienia sie dowód, jak sie nic innego nie zmienia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przerabiałem kiedyś ten temat. Można zachować tablice, jeśli auto nie zmienia właściciela. Gdy

> skończyły mi się pieczątki w dowodzie, zrobiłem badanie jako wydruk A4, z tym do WK i po

> jakimś czasie dostałem nowy DR. Podobno nie wszystkie WK chętnie to robią, ale WK Lublin nie

> robił żadnych problemów.

Niechętnie to mogą długopisu pożyczyć. DR muszą wymienić zgodnie z obowiązującym prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niechętnie to mogą długopisu pożyczyć. DR muszą wymienić zgodnie z obowiązującym prawem.

Wiesz, czasem żeby wyegzekwować swoje uprawnienia trzeba trochę się poużerać. Mimo że należy się jak psu buda i to miałem na myśli we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.