Skocz do zawartości

Volvo FH 12


robertgarage

Rekomendowane odpowiedzi

volvo-fh12xl.jpg

łoooo takie biglaugh.gif (fota poglądowa z googla) biglaugh.gif

dziś malowałem w Górze Kalwarii w TB Truck & Trailer przy Pijarskiej 121 , dawny Hortex , wjazd do Góry od strony Piaseczna biglaugh.gif

volvofh.jpg

oto pacjent biglaugh.gif

daaaawno sie tak nie wyskakałem po drabinach biglaugh.gif i daaawnooo mnie tak łapy i plecy nie bolały biglaugh.gif ale ładnie wyszła biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> łoooo takie (fota poglądowa z googla)

> dziś malowałem w Górze Kalwarii w TB Truck & Trailer przy Pijarskiej 121 , dawny Hortex ,

> wjazd do Góry od strony Piaseczna

> oto pacjent

> daaaawno sie tak nie wyskakałem po drabinach i daaawnooo mnie tak łapy i plecy nie bolały ale

> ładnie wyszła

Ktoś wkłada tyle siana w tak stare auta? Nie znasz dalszych losów pojazdu? Wyszło ślicznie, extra kolor ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wkłada tyle siana w tak stare auta? Nie znasz dalszych losów pojazdu? Wyszło ślicznie, extra

> kolor

dziś pomalowaliśmy skorupę , reszta w trakcie naprawy ok.gif

TB Truck to serwis DAFa ,Solarisa, i VanHolla ok.gif chłopaki to stare fachury więc musiało wyjść dobrze biglaugh.gif ale ja dawno nie malowałem "gabarytu" biglaugh.gif a młodzieniaszek nie jestem biglaugh.gif

poszło :

1 ltr gotowego podkładu "mokro na mokro"

3ltr gotowej bazy srebrnej Volvo 2701

3,5 ltr gotowego lakieru bezbarwnego

wszystkie materiały polskiej produkcji , oczywiście firma NOVOL , linia Spectral ok.gif

i to wszystko w 3 godziny lakierowania , jestem padnięty biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wkłada tyle siana w tak stare auta? Nie znasz dalszych losów pojazdu? Wyszło ślicznie, extra

> kolor

przecież taki chińczyk to może być i 2007 rok...czy ja wiem, czy on taki stary hmm.gif...a 13 to i młodsze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TB Truck to serwis DAFa , Solarisa, i VanHolla chłopaki to stare fachury więc musiało wyjść

jeśli chodzi o mechanikę to stare fachury nie idzie w parze z dobrzy fachowcy sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.