Skocz do zawartości

Cieknie z cytryny


Sysio_SC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj po zaparkowaniu zauważyłem, że cieknie z cytryny. Otworzyłem maskę i cieknie z miejsca pokazanym na zdjęciu. Co to może być ??

Pacjent to Cytryna Xsara Picasso 2.0 HDi 2004r

285714621-cieknie.jpg

post-20281-14352515373741_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Dzisiaj po zaparkowaniu zauważyłem, że cieknie z cytryny. Otworzyłem maskę i cieknie z miejsca

> pokazanym na zdjęciu. Co to może być ??

> Pacjent to Cytryna Xsara Picasso 2.0 HDi 2004r

Zalany element to obudowa termostatu. To niebieskie to zaworek odpowietrzania. Sprawdź go - może tylko niedokręcony, a może pęknięty (bo plastikowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalany element to obudowa termostatu. To niebieskie to zaworek odpowietrzania. Sprawdź go - może

> tylko niedokręcony, a może pęknięty (bo plastikowy).

Fakt ten niebieski zaworek jak sprawdzilem od razu byl niedokrecony, tylko pytanie dlaczego sie odkrecil shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fakt ten niebieski zaworek jak sprawdzilem od razu byl niedokrecony, tylko pytanie dlaczego sie

> odkrecil

Może wpływ niskiej temperatury i jeden element skurczył się bardziej od drugiego? Mi też pociekło, ale z korka spustowego w chłodnicy - przypadek? Co prawda auto nie made in france... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może wpływ niskiej temperatury i jeden element skurczył się bardziej od drugiego? Mi też pociekło,

> ale z korka spustowego w chłodnicy - przypadek? Co prawda auto nie made in france...

Bede obserwowal, jak to dalej sie potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są i niebieskie w orginale

> można lekko dokrecić

Dokręciłem i wygląda, że sprawa załatwiona. Dziwne tylko dlaczego się odkręciłem hmm.gif Zmiana temperatury hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.