Skocz do zawartości

[H] jak zamknac samochod bez elektryki


Oberon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po nocy akumulator padl [krotkie dystanse] ... przynioslem aku do domu zeby podladowac... ale mam problem:

JAK zamknac samochod bez elektryki ... zamykaja mi sie jedynie drzwi kierowcy ... a inne sa otwarte .. wiec kicha ...

20.GIF za szybka rade 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> po nocy akumulator padl [krotkie dystanse] ... przynioslem aku do domu zeby podladowac... ale mam

> problem:

> JAK zamknac samochod bez elektryki ... zamykaja mi sie jedynie drzwi kierowcy ... a inne sa otwarte

> .. wiec kicha ...

> za szybka rade

wsadz aku, nie zamykaj maski, zamknij auto cenyralnym, odłącz aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale moze jest jakis sposob inny

> Postawić Teściową na czatach, do rana wytrzyma...

Ponoc zlego licho nie bierze hehe.gifhehe.gif zreszta tesciowa daleko ...cale szczescie clown.gif

no nic to szykuje sie trening na lapy najwyrazniej crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JAK zamknac samochod bez elektryki ...

1. Przeczytać instrukcję obsługi gdzie jest napisane między innymi :"Wsunąć kluczyk (lub kluczyk

awaryjny 3 23) w otwór nad zamkiem

po wewnętrznej stronie drzwi

i docisnąć go w celu zablokowania" itd... biglaugh.gif

2. Po uzyskaniu dalszej niezbędnej informacji wykorzystać ja w sposób praktyczny biglaugh.gif

3. Podgodzić sie z faktem że wlew paliwa i klapa bagażnika są nie zamknięte beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Przeczytać instrukcję obsługi gdzie jest napisane między innymi :"Wsunąć kluczyk (lub kluczyk

> awaryjny 3 23) w otwór nad zamkiem

> po wewnętrznej stronie drzwi

> i docisnąć go w celu zablokowania" itd...

> 2. Po uzyskaniu dalszej niezbędnej informacji wykorzystać ja w sposób praktyczny

> 3. Podgodzić sie z faktem że wlew paliwa i klapa bagażnika są nie zamknięte

4. Kupić mały, żelowy akku na podmiankę, ew. wyciągnąć taki z pracowego UPSa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie Przecież mogła być otwarta wcześniej Wtedy bez aku się nie zamknie

jeżeli klapa jest zamknięta i wyciągasz aku to klapa pozostanie zamknięta nie odblokuje się po zaniku napięcia, ale jak bedzie otwarta to po odlaczeniu aku taka pozostanie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.." jeżeli klapa jest zamknięta i wyciągasz aku to klapa pozostanie zamknięta .."

No właśnie myślę, jak tu wyciągnąć aku, jak klapa zamknieta... hmm.gif

Chyba musze ją jednak otworzyć.. old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie myślę, jak tu wyciągnąć aku, jak klapa zamknieta...

Tu nie ma co myśleć tylko brać za klucz i wyciągać biglaugh.gif

> Chyba musze ją jednak otworzyć..

Aaaa.... shocked.gif to znaczy kolega ma akumulator w bagażniku.... albo maskę na zamek elektryczny jak klapa bagażnika niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu jeszcze nie przerabialem organoleptycznie smile.gif

Ale wydaje mi sie ze jesli klapa bagaznika jest otwarta i wyjmiemy akumulator to po jej zamknieciu nie powinno dac sie juz otworzyc. Jest sterowana przeciez mikroprzelacznikiem ktory bez zasialania nie powinien zadzialac.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tematu jeszcze nie przerabialem organoleptycznie

> Ale wydaje mi sie ze jesli klapa bagaznika jest otwarta i wyjmiemy akumulator to po jej zamknieciu

> nie powinno dac sie juz otworzyc. Jest sterowana przeciez mikroprzelacznikiem ktory bez

> zasialania nie powinien zadzialac.

Dokladnie tak jest... obszedlem samochod i mozna bylo otworzyc wszystko poza klapa bagaznika wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.