Skocz do zawartości

naderwana guma pod zderzakiem


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Naderwałem gdzieś gumę, tę co wisi z przodu pod zderzakiem. Pełni to jakąś rolę w ogóle i

> wymieniać, czy uciąć cholerstwo żeby nie latało?

też miałem lekko naderwaną- wymieniłem- koszt ok 150 pln (oryginał)

jeśli chcesz to wywalić to musisz wiedzieć że jest ona przymocowania do dolnej części zderzaka .... 12-ma zszywkami grinser006.gif

być może wyrwałeś parę- może wkrętami wystarczy ponownie przykręcić? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też miałem lekko naderwaną- wymieniłem- koszt ok 150 pln (oryginał)

> jeśli chcesz to wywalić to musisz wiedzieć że jest ona przymocowania do dolnej części zderzaka ....

> 12-ma zszywkami

> być może wyrwałeś parę- może wkrętami wystarczy ponownie przykręcić?

Pękła na zagięciu ale te zszywki już też widziałem facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Naderwałem gdzieś gumę, tę co wisi z przodu pod zderzakiem. Pełni to jakąś rolę w ogóle i

> wymieniać, czy uciąć cholerstwo żeby nie latało?

skoro fabrycznie to zakładają to jakąś rolę na pewno spełnia. Być może poprawia aeordynamikę, może dzięki temu są mniejsze szumy przy większych prędkościach, kto to wie. Na pewno w dzisiejszych czasach gdy producenci oszczędzają na wszystkim na czym się da, gdyby to nie pełniło żadnej roli, to by tego nie było.

Ja bym wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Naderwałem gdzieś gumę, tę co wisi z przodu pod zderzakiem. Pełni to jakąś rolę w ogóle i

> wymieniać, czy uciąć cholerstwo żeby nie latało?

Ja urwałem w całości 2 zimy temu 893goodvibes.gif Od tamtego czasu listwa leży w garażu i czeka aż odgracę kanał i ją przymocuję na nowo. Objawów ubocznych brak skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pękła na zagięciu ale te zszywki już też widziałem

mi też - wówczas naprawiłem tymczasowo plastikowymi opaskami grinser006.gif

285775236-listwa.jpg

potem kupiłem nową

na allegro widziałem zamiennik - coś ok 50 pln

aha jak to zdejmiesz jak masz zamiar to zszywkami umocować to potrzebował będziesz bardzo mocnego pistoletu do zszywek no i specjalnych ( mocnych) zszywek- cześć przylegająca do zderzaka ma zatopiony w tej gumie metal

post-33228-14352515628818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cześć przylegająca do zderzaka ma zatopiony w tej gumie metal

O! Dobrze wiedzieć. Zastanawiam się czy wkrętów nie użyć. No i w dalszym ciągu rozważam nie montowanie tego ficzeru. Jakoś nie mogę zrozumieć sensu tego ustrojstwa. Chyba jedynie po to by wkurzało że jest urwane grinser006.gif No chyba że faktycznie chodzi o aerodynamikę i świsty powietrza w komorze silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zastanawiam się czy wkrętów nie użyć.

To chyba najlepszy pomysł

>Jakoś nie mogę zrozumieć sensu tego ustrojstwa.

Moim zdaniem ta listwa ma za zadanie dać wcześniej znać kierowcy jak wjeżdża np na jakiś wysoki krawężnik , że zaraz może dotknąć osłoną silnika i narobić większych szkód - oczywiście sprawdza się to tylko przy manewrach i niskich prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Naderwałem gdzieś gumę, tę co wisi z przodu pod zderzakiem. Pełni to jakąś rolę w ogóle i

> wymieniać, czy uciąć cholerstwo żeby nie latało?

Mi się naderwała jak przejechałem kota, co przechodził nie na pasach furious.gif. Wywaliłem toto w cholerę - nic się w prowadzeniu auta nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.