Skocz do zawartości

Piękna historia motoryzacji - Fisker Karma


Rekomendowane odpowiedzi

Fisker Karma - samochód kosztujący majątek, ważący tyle co czołg, i (jak udowodnił Consumer Reports) raczej bardzo nietrwały...

http://autos.yahoo.com/news/bad-karma--our-fisker-karma-plug-in-hybrid-breaks-down.html

Wygląda na to że dość szybko przejdzie do historii jako pierwsza nieudana próba zrobienia luksusowego pojazdu elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fisker Karma - samochód kosztujący majątek, ważący tyle co czołg, i (jak udowodnił Consumer

> Reports) raczej bardzo nietrwały...

w jednym z najnowszych odcinków TopGear* go testowali. Opinie takie sobie.

* wersja jdynie sluszna czyli UK a nie nedzna podróbka USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w jednym z najnowszych odcinków TopGear* go testowali. Opinie takie sobie.

> * wersja jdynie sluszna czyli UK a nie nedzna podróbka USA

Wez mi powiedz ktory to ten jeden z najnowszych, bo jestem przekonany, ze obejrzalem wszystkie od sezonu 15 w gore, a w ogole go nie pamietam. Moze przespalem? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wez mi powiedz ktory to ten jeden z najnowszych, bo jestem przekonany, ze obejrzalem wszystkie od

> sezonu 15 w gore, a w ogole go nie pamietam. Moze przespalem?

lista sezonów i odcinków

to się pochwale że mam wszystkie 18 sezonów ( w tym tylko dwa - 1 i 3 bez lektora/napisów - ale to nie problem) + wszystkie odcinki specjalne + kilkadziesiat odcinków ze starym skłądem z lat 89 - 93 001.gif

sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lista sezonów i odcinków

> to się pochwale że mam wszystkie 18 sezonów ( w tym tylko dwa - 1 i 3 bez lektora/napisów - ale to

> nie problem) + wszystkie odcinki specjalne + kilkadziesiat odcinków ze starym skłądem z lat 89

> - 93

> sory za OT

Rozumiem ze kupiłeś je legalnie, bo o kradzież nie będę Cię posądzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ze kupiłeś je legalnie, bo o kradzież nie będę Cię posądzał?

legalnie nagralem na swoim prywatnym sprzecie, na swojej prywatnej nagrywarce, nei rozpowszechniam dalej. Wyobraz sobie ze wszystkie byly emitowane w PL na kanale TVN Turbo i BBC Knowledge, z wyjątkiem serii 1 i 2 - te są nagrane z satelity, BBC. NAgrywać materiał z TV na swój własny, prywatny użytek mi chyba wolno? zlosnik.gif czy tę wolność to twoje przodujące panstwo demokracji i prawa tez już kwestionuje ? grinser006.gifgrinser006.gif

Stare odcinki, nagrywane na VHS, zgrywalem z kaset na avi.

jeszcze jakies wyjaśnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> legalnie nagralem na swoim prywatnym sprzecie, na swojej prywatnej nagrywarce, nei rozpowszechniam

> dalej. Wyobraz sobie ze wszystkie byly emitowane w PL na kanale TVN Turbo i BBC Knowledge, z

> wyjątkiem serii 1 i 2 - te są nagrane z satelity, BBC. NAgrywać materiał z TV na swój własny,

> prywatny użytek mi chyba wolno? czy tę wolność to twoje przodujące panstwo demokracji i

> prawa tez już kwestionuje ?

> Stare odcinki, nagrywane na VHS, zgrywalem z kaset na avi.

> jeszcze jakies wyjaśnienia?

ok.gif

old.gif Cudzej moralności obrońcami nie będźmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.