Skocz do zawartości

Sterowanie przepustnica...???


urliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam krótkie pytanie.Posiadam instalacje gazową II generacji (Brc Blitz)i co steruje przepustnicą na wolnych obrotach??w jaki sposób działają wolne obroty na gazie??Czy tak samo jest w I II iV generacji?? i co sie dzieje z silnikiem krokowym w przepustnicy na gazie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja sie na szybko podepne do tematu bo wydaje mi sie ze u mnie to wina przepustnicy, pacjent Seicento 899 z 1999 roku gazownie zalozylem jakies pol roku temu firmy BRC - przy hamowaniu biegami szarpie autem - tak jakby przepustnica sie uchylala na chwile, wszystko inne bez najmniejszych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak inst 2gen to pewnie za bogato na wolnych albo krokowiec wariuje

2gen tak, za bogata mieszanka nie bardzo bo regulacja ostatnio byla na przegladze 15k a czy krokowiec to sprawdze jak bedzie cieplej ( cyzli nie dzis :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam krótkie pytanie.Posiadam instalacje gazową II generacji (Brc Blitz)i co steruje przepustnicą na

> wolnych obrotach??w jaki sposób działają wolne obroty na gazie??Czy tak samo jest w I II iV

> generacji?? i co sie dzieje z silnikiem krokowym w przepustnicy na gazie.pozdrawiam

Żadna instalacja LPG nie ingeruje w działanie przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żadna instalacja LPG nie ingeruje w działanie przepustnicy.

Czy ingeruje w działanie krokowca?? jak może przechodzić mieszanka przez silnik krokowy ,jeżeli mikser jest za przepustnica...czyli jak reguluje wolne obroty??pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ingeruje w działanie krokowca??

nie ingeruje

>jak może przechodzić mieszanka przez silnik krokowy ,jeżeli

> mikser jest za przepustnica...czyli jak reguluje wolne obroty??pozdr

Mikser ma być przed przepustnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie czegoś tu nie rozumie mikser w inst 2gen daje sie przed przepustnicą własnie po to aby nadal przepustnica + krokowiec regulowały mieszanką wink.gif tylko ze w przypadku lpg jest to mieszanka powitrzno gazowa a nie samo powietrze jak w przypadku benzyny

no chyba że jakis sprytny gazownik założył mikser za przepustnicą - jak tak to poprosze o fotki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no włąsnie czegoś tu nie rozumie mikser w inst 2gen daje sie przed przepustnicą własnie po to aby

> nadal przepustnica + krokowiec regulowały mieszanką

Nie mieszanką tylko ILOŚCIĄ mieszanki dostarczanej do silnika.

Skład mieszanki - ilość gazu /powietrze - jest ustalany silnikiem krokowym zainstalowanym na przewodzie zasilajacym - do miksera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mieszanką tylko ILOŚCIĄ mieszanki dostarczanej do silnika.

> Skład mieszanki - ilość gazu /powietrze - jest ustalany silnikiem krokowym zainstalowanym na

> przewodzie zasilajacym - do miksera.

893goodvibes.gif Skład mieszanki ustala reduktor do społu z mikserem. Zawór z silniczkiem krokowym jedynie go koryguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to moze ja sie na szybko podepne do tematu bo wydaje mi sie ze u mnie to wina przepustnicy, pacjent

> Seicento 899 z 1999 roku gazownie zalozylem jakies pol roku temu firmy BRC - przy hamowaniu

> biegami szarpie autem - tak jakby przepustnica sie uchylala na chwile, wszystko inne bez

> najmniejszych problemow

Może masz włączony cut-off w ustawieniach centralki? U mnie przy hamowaniu silnikiem i ruszaniu na 2. potrafiło poszarpywać dlatego to wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.