Skocz do zawartości

Klasa A


falkon

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o aktualną wersję tego samochodu, dostepną jeszcze w salonach - czy takie auto dla kobiety to właściwy wybór?

Jak jest z awaryjnością i komfortem jazdy? Czy skrzynia automatyczna w tym samochodzie jest dobra, czy nie warto przepłacać i lepiej wybrać manualną?

Jakie ewentualnie negatywne konsekwencje mogą wiązać się z tym, że niedługo ma wejsć nowy model tego samochodu i poprzedni zapewne nie będzie już produkowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat chciałem to auto kupić żonie .

Po pierwsze jest wykonana dużo lepiej jak pierwsza .

Spory bagażnik jak na tą klasę auta .

Prowadzenie średnie pozycja za kierownicą też mi nie przypadła do gustu .

Spalanie wysokie jeżdziłem testówką z najmniejszym benzynowym silnikiem w manualu . (11 L miasto , 8 trasa )

Co do wejścia nowego modelu hmm poczekaj jak wejdzie i walcz o rabat .

Ps. Ja odpuściłem Mercedesa mimo że jeżdze ML i żonie kupiłem A3 sportback .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przerabiałem ten temat chciałem to auto kupić żonie .

> Po pierwsze jest wykonana dużo lepiej jak pierwsza .

Masz na myśli porówanie obecnego modelu i tego, który niedługo wejdzie?

Czy chodzi o wcześniejszą wersję obcnego modelu - tzn. obecna klasa A jest lepsza niż poprzednia?

> Spalanie wysokie jeżdziłem testówką z najmniejszym benzynowym silnikiem w manualu . (11 L miasto ,

> 8 trasa )

To rzeczywiscie dość sporo.

> Co do wejścia nowego modelu hmm poczekaj jak wejdzie i walcz o rabat .

Nowy model raczej nie wchodzi w rachubę - jest zbyt "kosmiczny" wewnątrz zlosnik.gif.

Zresztą i cena obecnego wydaje się dość atrakcyjna, a nowy zapewne będzie wyraźnie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowy model raczej nie wchodzi w rachubę - jest zbyt "kosmiczny" wewnątrz .

> Zresztą i cena obecnego wydaje się dość atrakcyjna, a nowy zapewne będzie wyraźnie droższy.

Ale jemu chodziło o to, że jak wejdzie nowy model to będą większe rabaty na ten co obecnie jest sprzedawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki.

> A jak ten A3 sportback sie sprawuje?

Ja jakbym miał coś fajnego kupić żonie, to bym rozważył jakiegoś wypasionego Aurisa - mi spodobało się to auto ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jakbym miał coś fajnego kupić żonie, to bym rozważył jakiegoś wypasionego Aurisa - mi spodobało

> się to auto

Auris chyba nie był rozpatrywany.

Za to była rozpatrywana Verso. Ale głównie do momentu gdy kierowniczka wsiadła do Klasy A zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi o aktualną wersję tego samochodu, dostepną jeszcze w salonach - czy takie auto dla kobiety

> to właściwy wybór?

> Jak jest z awaryjnością i komfortem jazdy? Czy skrzynia automatyczna w tym samochodzie jest dobra,

> czy nie warto przepłacać i lepiej wybrać manualną?

> Jakie ewentualnie negatywne konsekwencje mogą wiązać się z tym, że niedługo ma wejsć nowy model

> tego samochodu i poprzedni zapewne nie będzie już produkowany?

A może tak Honda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może jeździłeś A klasą i A3 sportback w automacie?

> W Audi jest S tronic, a w Mercedesie Autotronic. Którym z nich lepiej się jeździ?

Civic u mnie też odpadł żonie się nie podobał (mi się podoba )

Powiem tak A klasą z automatem nie jeżdziłem

Mam ML w automacie i działa precyzyjniej (nie szarpie nie czuć zmiany biegów wcale ) a audi też jest bardzo dobrze powiedzmy ML 10/10 a A3 8/10

oba do miasta są lepsze jak DSG

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.