Skocz do zawartości

Corsa C - długość ramienia wycieraczki


leszeksz2

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Zauważyłem że lewa wycieraczka (kierowcy) wyciera szybę za nisko. Czy te ramienia są różnej

> długości? Możecie zmierzyć jaką mają długość te ramienia.

> W załączniku jest foto jak to wygląda.

> Pozdrawiam.

Znalezione na forum opel24:

Quote:

Długości:

Ramie:

lewe - 45 cm

prawe - 55 cm

tył - 33 cm

Pióra:

lewe - 50 cm

prawe - 45 cm

tył - 40 cm


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego, co widać, to tam BYŁA właściwa wycieraczka...Kupiłeś takie auto czy sam coś wymieniałeś?

Ten "stary" ślad został po tym jak przełożyłem ramię op strony pasażera na stronę kierowcy.

P.S. Czy mógłby ktoś wrzucić foto przedniej szyby aby było widać mocowanie wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten "stary" ślad został po tym jak przełożyłem ramię op strony pasażera na stronę kierowcy.

> P.S. Czy mógłby ktoś wrzucić foto przedniej szyby aby było widać mocowanie wycieraczek.

To oczywiste, że nie będzie pasowało ramię od strony pasażera. Współczesne samochody mają różną długość ramion. Nie kombinuj więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co kombinowałeś?

Przełożyłem tylko miejscami ramiona wycieraczek (pasażera na stronę kierowcy) aby sprawdzić jak działa. Pióro wycieraczki było krótsze (kierowcy).

W załączniku inne zdjęcie może trochę lepiej widać o co chodzi.

post-68410-14352516005047_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.