Skocz do zawartości

Wąż gumowy idący od turbiny. Brava 1.9 TD 75


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wczoraj zauważyłem że gumowy wąż idący od turbiny jest dziurawy, co by tłumaczyło dlaczego auto trochę dymi.

Mam tylko pytanie. Czy ten gumowy wąż jest taki sam jak w 1.9 TD 100 KM? I jak wpisać na allegro w wyszukiwarkę żeby go znaleźć?

PS Poniżej wklejam zdjęcie, o który wąż mi dokładnie chodzi. Ciekawe ile taki wąż kosztuje w ASO

66956ace3ef0d633m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź numery w Eperze albo podaj VIN na priv to na to zerknę

Powalczyłem z tematem i takie wnioski. Na szrocie nie do kupienia część, a jeśli już to i tak w kiepskim stanie.

Co ciekawe w sklepie który sprzedaje częśco do włoskich samochodów powiedzieli że mogą mi to zamówić jako zamiennika za cenę 220 zł.

Zadzwoniłem dla porównania do ASo i za Ricambi Orginalli zapłacę...164 PLN. Więc zamówiłem sobie w ASO. Nie zawsze tam jest najdrożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadzwoniłem dla porównania do ASo i za Ricambi Orginalli zapłacę...164 PLN. Więc zamówiłem sobie w

> ASO. Nie zawsze tam jest najdrożej...

Ale i tak niemało ...

Przeglądnąłem notatki - też wymieniałem ten przewód gumowy na ssaniu turbo , w 2006 kosztował do JTD 72PLN , nie zapisałem tylko czy to był ori czy zamiennik smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale i tak niemało ...

> Przeglądnąłem notatki - też wymieniałem ten przewód gumowy na ssaniu turbo , w 2006 kosztował do

> JTD 72PLN , nie zapisałem tylko czy to był ori czy zamiennik

Chcę pojeździć bezproblemowo ze 3-4 lata, więc trudno zainwestuję. Można próbować szukać za 60-70 PLN, ale wiadomo w jakim stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.