Skocz do zawartości

cena sekwencji na śląsku / sprzedam butlę


kamilkce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym założyć instalację gazową do auta citroen xsara II.

W grę wchodzi raczej sekwencja , choć chętnie bym się dowiedział o ceny innej instalacji do tego auta .

Cytryna ma silnik 1.6 16v i wielopunktowy wtrysk paliwa , rocznik 2001.

Moje pytania są takie :

Jest ktoś zorientowany ile kosztują takie instalacje na śląsku ?

Na allegro znalazłem taką instalacje:

Sekwencja z MONTAŻEM i BUTLĄ STAG 4 300 Poczesna

za 1,888zł , gdzie jest haczyk ? bo z tego co mi wiadomo to trzeba trochę więcej zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam chciałbym założyć instalację gazową do auta citroen xsara II.

> W grę wchodzi raczej sekwencja , choć chętnie bym się dowiedział o ceny innej instalacji do tego

> auta .

> Cytryna ma silnik 1.6 16v i wielopunktowy wtrysk paliwa , rocznik 2001.

> Moje pytania są takie :

BRC SQ24 w Łodzi 2600brutto ze wszystkim(zbiornik w koło, wlew pod klapką), jak poszukasz to powinno się udać znaleźć za 2400brutto.

> Sekwencja z MONTAŻEM i BUTLĄ STAG 4 300 Poczesna

> za 1,888zł , gdzie jest haczyk ?

W kiepskich wtryskach, kiepskim reduktorze.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BRC SQ24 w Łodzi 2600brutto ze wszystkim(zbiornik w koło, wlew pod klapką), jak poszukasz to

> powinno się udać znaleźć za 2400brutto.

Może być z tym problem. W ostatnich dniach zasięgałem języka w łódzkich zakładach instalujących BRC i to 2600 to minimum. Bywa też 2700-2800 i to bez ekstrawagancji... Chiba podrożało. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może być z tym problem. W ostatnich dniach zasięgałem języka w łódzkich zakładach instalujących BRC

> i to 2600 to minimum. Bywa też 2700-2800... Chiba podrożało.

No to Blokman ma nieaktualny cennik na stronie.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie ostatnio (jakis tydzien temu) na Rokicinskiej w Eko-auto proponowali 2660 za SQ24 + 100 za

> wlew pod klapka i 350 albo 800 za lubryfikacje zalezy czy mechaniczne czy elektroniczne

> dozowanie.

To jeszcze stosuje się lubryfikacje?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poczesnej zakladalem ostatnio do Lancera 1,6 z 2004 roku Staga 4+, reduktor tłokowy Magic, wtryski MagicJet pojedyncze, butla w koło za 2100 zł.

Wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki więc w cenach jestem zorientowany ,

jeszcze mam jedną niewiadomą : jaki zbiornik dobrać do auta , moja xsara nie ma wgłębienia tylko kosz pod bagażnikiem na koło ,brać zbiornik toroidalny zewnętrzny czy walca ? dziwnie mi się to widzi jak butla z gazem ma wisieć pod autem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok dzięki więc w cenach jestem zorientowany ,

Proszę bardzo.

> jeszcze mam jedną niewiadomą : jaki zbiornik dobrać do auta , moja xsara nie ma wgłębienia tylko

> kosz pod bagażnikiem na koło ,brać zbiornik toroidalny zewnętrzny czy walca

Gazownik dobierze Ci właściwy.

> ? dziwnie mi się

> to widzi jak butla z gazem ma wisieć pod autem ;d

A jak Ci się widzi plastikowy zbiornik z noPB wiszący pod autem?

Spokojnie może tam być zbiornik, są zbiorniki przystosowane do tego.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Gazownik dobierze Ci właściwy...

Dobry gazownik - tak, partacz wciśnie Ci taki zbiornik jaki akurat ma lub jaki mu zawadza ... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam chciałbym założyć instalację gazową do auta citroen xsara II.

> W grę wchodzi raczej sekwencja , choć chętnie bym się dowiedział o ceny innej instalacji do tego

> auta .

> Cytryna ma silnik 1.6 16v i wielopunktowy wtrysk paliwa , rocznik 2001.

> Moje pytania są takie :

> Jest ktoś zorientowany ile kosztują takie instalacje na śląsku ?

> Na allegro znalazłem taką instalacje:

> Sekwencja z MONTAŻEM i BUTLĄ STAG 4 300 Poczesna

> za 1,888zł , gdzie jest haczyk ? bo z tego co mi wiadomo to trzeba trochę więcej zapłacić.

jedź tutaj: klik

sekwencja 2400 zł brutto (Stag 300 ISA, reduktor Stag R01 i wtryski Stag); gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów. Montaż pedantyczny i bardzo porządny (trwa 1.5 dnia na jeden samochód); gwarancja ogólnopolska realizowana u każdego partnera Stag.

Odradzam montaż w Poczesnej, jeżeli masz na myśli firmę Auto Perfekt. To partacze to potęgi trylionowej. Miałem to nieszczęście mieć robiony u nich kiedyś samochód i tylko same problemy z nim były (z gazem) - do tego dojazd Katowice-Poczesna na regulacje/przeglądy itd się w ogóle nie opłaca.

Zrób to porządnie i jedź do Dąbrowy Górniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedź tutaj: klik

> sekwencja 2400 zł brutto (Stag 300 ISA, reduktor Stag R01 i wtryski Stag); gwarancja 2 lata bez

> limitu kilometrów. Montaż pedantyczny i bardzo porządny (trwa 1.5 dnia na jeden samochód);

> gwarancja ogólnopolska realizowana u każdego partnera Stag.

> Odradzam montaż w Poczesnej, jeżeli masz na myśli firmę Auto Perfekt. To partacze to potęgi

> trylionowej. Miałem to nieszczęście mieć robiony u nich kiedyś samochód i tylko same problemy

> z nim były (z gazem) - do tego dojazd Katowice-Poczesna na regulacje/przeglądy itd się w ogóle

> nie opłaca.

> Zrób to porządnie i jedź do Dąbrowy Górniczej.

Dzięki za namiary , dobrze wiedzieć . ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odradzam montaż w Poczesnej, jeżeli masz na myśli firmę Auto Perfekt. To partacze to potęgi

> trylionowej. Miałem to nieszczęście mieć robiony u nich kiedyś samochód i tylko same problemy

> z nim były (z gazem)

Może miałeś pecha a oni zły dzień.

My u nich zagazowaliśmy 3 auta i obsługa instalacji sprowadza się do tankowania.

Tak, że nie ma co uogólniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może miałeś pecha a oni zły dzień.

> My u nich zagazowaliśmy 3 auta i obsługa instalacji sprowadza się do tankowania.

> Tak, że nie ma co uogólniać.

poczytaj o nich na sieci - to partacze jakich mało

oczywiście - moja obsługa też obejmowała tylko tankowanie (do czasu), ale: instalacja była 'wrzucona' pod maskę, była źle ustawiona, właściciel nie ma pojęcia o regulacji instalacji itd itp.

Może tak samo jest u Ciebie, ale nie masz o tym pojęcia, bo samochód jeździ i tylko tankujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poczytaj o nich na sieci - to partacze jakich mało

> oczywiście - moja obsługa też obejmowała tylko tankowanie (do czasu), ale: instalacja była

> 'wrzucona' pod maskę, była źle ustawiona, właściciel nie ma pojęcia o regulacji instalacji itd

> itp.

> Może tak samo jest u Ciebie, ale nie masz o tym pojęcia, bo samochód jeździ i tylko tankujesz.

potwierdzam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może tak samo jest u Ciebie, ale nie masz o tym pojęcia, bo samochód jeździ i tylko tankujesz.

Akurat te instalacje już znam dość dobrze. I widocznie miałem szczęście. Ale wcale ich nie bronię. Po prostu nasze auta jeżdżą i tyle. A sam montaż mi się podoba.

Fakt, że sam z monterem umawiałem się gdzie co i jak ma być zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat te instalacje już znam dość dobrze. I widocznie miałem szczęście. Ale wcale ich nie bronię.

> Po prostu nasze auta jeżdżą i tyle. A sam montaż mi się podoba.

> Fakt, że sam z monterem umawiałem się gdzie co i jak ma być zrobione.

pokaż zdjęcie montażu i mapę gazu wink.gif

wiesz, widocznie miałeś szczęście - mój montaż był w 2009r, może do dzisiaj się czegoś nauczyli i nie robią takiej kaszany wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pokaż zdjęcie montażu i mapę gazu

Zdjęcia bym musiał zrobić tylko auta są akurat daleko ode mnie. Ale w ostatnio robionym Lancerze mam wszystko tak jak chciałem: pojedyncze wtryski Magic na możliwie najkrótszych wężykach przy samych wtryskach benzyny. Reduktor tam gdzie chciałem. Mapy kreska w kreskę. Fakt, że monter wiedział że nie przyjechał do nich laik w temacie gazu i mapy ustawiliśmy w czasie jazdy, bo tak sobie zażyczyłem.

> wiesz, widocznie miałeś szczęście - mój montaż był w 2009r, może do dzisiaj się czegoś nauczyli i

> nie robią takiej kaszany

Albo kwestia dogadania z monterem co i jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo kwestia dogadania z monterem co i jak ma być.

a jak idziesz do lekarza to tez mu mówisz jakie ma Ci leki przepisać i jak leczyć ? smile.gif Wiesz, ja pojechałem do 'fachowców' jak się określali i oczekiwałem że montaż i usługa będzie fachowa, a było tak: wężyki od kolektora do listwy bez homologacji (jak to określił inny gazownik 'nadające się do akwarium'), brak cybantów przy wężykach przy listwie i przy kolektorze; listwa gazowa chwycona na opaskę zaciskową do elementu silnika, tuż przy wentylatorze od chłodnicy; komputer gazowy rzucony przy akumulatorze; za wysoki mnożnik gazu, mapa się cały czas rozjeżdżała i przez to rozwalała mi parametry benzyny - praktycznie co 2 tygodnie musiałem robić reset autoadaptacji, bo na benzynie pracował tragicznie; na moją reklamację że mnożnik za wysoki (bo już doczytałem i się troszkę douczyłem jak ma być) szef powiedział że jest OK i że lepiej nie będzie; na prośbę o ustawienie instalacji podczas jazdy powiedział że oni tego nie robią, bo ustawiają na postoju i nigdy nie było żadnych reklamacji wink.gif. Podczas kilkukrotnych moich wizyt u nich oglądałem inne samochody które tam były i mój przypadek nie był jedyny - wszystkie były tak niechlujnie zrobione. Raz jeden to nawet wyciągali instalacje od gościa i mu zwracali kasę bo nie mogli sobie poradzić ze Renault Scenic 1.6 8v. W końcu olałem gości i sam doprowadziłem instalację do porządku. Nigdy bym ich nie polecił nawet najgorszemu wrogowi, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.