Skocz do zawartości

wydech


2pac528

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 małe dziurki w wydechu i zastanawia mnie czy opłaca sie to spawać albo zaklejać... dodam że wydech jest nie skorodowany a dziurki są obok cybantu... a jesli kupic nowy to gdzie w internecie szukac i jaki będzie najlepszy... silnik to 156 A2.246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 2 małe dziurki w wydechu i zastanawia mnie czy opłaca sie to spawać albo zaklejać... dodam że

> wydech jest nie skorodowany a dziurki są obok cybantu... a jesli kupic nowy to gdzie w

> internecie szukac i jaki będzie najlepszy... silnik to 156 A2.246

Jak to są tylko dwie małe dziurki to ja bym zaspawał...

W Ibizie miałem wokół cybantu prawie całą rurę obgnitą i obspawałem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 2 małe dziurki w wydechu są obok cybantu...

a co ten cybant mocuje? hmm.gif

> dodam że wydech jest nie skorodowany

bo wydech najbardziej koroduje od środka... mój też z zewnątrz wyglądał nieźle, a w środku próchnica i skończyło się jak na załączonym obrazku

285961114-DSC07489.JPG

> a jesli kupic nowy to gdzie w

> internecie szukac i jaki będzie najlepszy... silnik to 156 A2.246

ja do silnika 160 A1.046 biglaugh.gif kupiłem w serwisie aukcyjnym, tym na "A" smile.gif MAREX, ale wg mnie najlepsze tłumiki to BOSAL, WALKER i ASMET (ale i najdroższe spineyes.gifbeksa.gif ASMET do mojego bolidu 230zł screwy.gif), później POLMOSTRÓW, FERROZ, TESH (co to jest? niewiem.gif), ja mam MAREX - zobaczę, co to jest warte...

post-109606-14352516361401_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja do silnika 160 A1.046 kupiłem w serwisie aukcyjnym, tym na "A" MAREX, ale wg mnie najlepsze

> tłumiki to BOSAL, WALKER i ASMET (ale i najdroższe ASMET do mojego bolidu 230zł ), później

> POLMOSTRÓW, FERROZ, TESH (co to jest? ), ja mam MAREX - zobaczę, co to jest warte...

co do marek - To bosal , tesh walker to górna półka

reszta to krajowe produkty , często wykonane z nie aluminiowanej blachy.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.