Skocz do zawartości

Skomentujcie to auto


Rekomendowane odpowiedzi

> A co powiecie o cromie z silnikiem benzynowym .

> Jaki on jest w porównaniu do diesla?

Nie mam przekonania do silników Opla.

Przypuszczam, że przy masie Krowy i mojej nodze spalanie miałbym kosmiczne.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego ktoś(statystycznie) sprzedaje 2-3 letni samochód?

> Pozdrawiam BAS

Moze byc tak jak u mnie, Fiat z Bielska pozbywal sie dyrektorskich Crom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Croma przyjechała z Włoch, sprowadzona na zamówienie przez handlarza. Była po leasingowa, miała niecałe 3 lata, wg sprzedawcy jeździła nią kobieta i sądząc po porysowanych przyciskach na kierownicy i od podnośników szyb od pazurów wink.gif

Przed kupnem oddałem auto do ''zaprzyjażnionego'' ASO na gruntowne sprawdzenie, dali mi też wydruk całej dotychczasowej historii z ASO we Włoszech z wszystkimi naprawami. Pzebieg z ''chodomierza'' z grubsza się zgadzał, blacharz i lakiernik obejrzeli i kazali brać wink.gif

Czyli się da nie wleźć na minę. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze byc tak jak u mnie, Fiat z Bielska pozbywal sie dyrektorskich Crom.

Jak ktoś chce coś kupić z Fiata to mimo wszystko polecam obserwować co mają w Fiacie w Bielsku. Tam zdarzają się całkiem ciekawe okazje - dla przykładu w zeszłym roku albo dwa lata temu stało u nich 6 Fiatów Idea z przebiegiem 20 - 50 km i nic w tym dziwnego by nie było gdyby nie to że miały prawie 3 lata i były w b. atrakcyjnej cenie, pytam się co z nimi nie tak, okazało się że gdzieś się zawieruszyły i teraz się znalazły. Co mnie z pewnością nie dziwi bo jak byłem drugi raz oglądać moją Cromę to szukali jej przez 40 min a byłem tydzień wcześniej ją oglądać i była wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam przekonania do silników Opla.

> Przypuszczam, że przy masie Krowy i mojej nodze spalanie miałbym kosmiczne.

> Pozdrawiam BAS

Jako, że ja robię maksymalnie 15k km rocznie i 95% to miasto to się właśnie zastanawiam nad automatem w benzynie.

A jakie to by było spalanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że ja robię maksymalnie 15k km rocznie i 95% to miasto to się właśnie zastanawiam nad

> automatem w benzynie.

Tak miedzy nami to generalnie wolę jeździć noPB niż ON, jeździłem wieloma automatami, Krowa to jest chyba mój drugi diesel z automatem.

> A jakie to by było spalanie??

Krowa waży sporo, więc musi się to odbijać na spalaniu.

Producent twierdzi, że 12,5L w mieście łyka, wiec przypuszczam, że 15L nie powinno dziwić.

Spalanie, które jest podane dla mojego MJTD prawie się zgadza, pod warunkiem, że jeżdżę spokojnie.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ktoś chce coś kupić z Fiata to mimo wszystko polecam obserwować co mają w Fiacie w Bielsku. Tam

> zdarzają się całkiem ciekawe okazje

Pewnie obserwowanie zdalne co mają w Bielsku jest średnio skuteczne, skoro mają bałagan i sami nie wiedzą gdzie co jest. Tym bardziej pewnie nie aktualizują strony www i oferta jest niealtualna, tj. niepełna. Fizyczne zaglądanie co mają jest w moim przypadku niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę, z góry dziękuję.

dzisiaj widziałem lawete podjezdzającą pod Ganinex w Katowicach, byla tam czarna Croma, może pojawi się w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj widziałem lawete podjezdzającą pod Ganinex w Katowicach, byla tam czarna Croma, może pojawi

> się w ofercie?

nie wiem jak to wygląda w Katowicach, ale ja w oficjalnym kanale Fiata tj. www.fiatautoexpert.pl przez pół roku szukałem i była jedna Croma do sprzedania, rozmawiałem z gościem z Ganinexu to Cromy cieszyły się takim powodzeniem że były rezerwowane w zasadzie już dwa lata wcześniej jak osoby w Fiacie je dostawały... mi się udało pojechałem do Bielska na placu stały 3:) niby były zarezerwowane ale jakoś udało mi się jedną wyrwać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fałszywa strona.Kiedys znalazlem tez taka strone, fajnego Passat B6 w kombi mieli, cena normalna, Na stronie pisalo ze auto sa do zobaczenia w Tychach w salonie Skody, no to ja do salonu Skody i mowie co i jak, a kobieta na mnie patrzy jak na glupka ze takiego czegos nie ma, i skad to wiem, to mowie ze prosze otworzyc taka i taka strone, mila Pani otworzyla, i powiedziala ze sprawa wlasnie trafi do prokuratury ze ktos sie podszywa pod salon Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już miałem dzwonić i się targować ale mówię sobie zobaczę co delikwent jeszcze ma w ofercie a tam

> klik z wrażenia nie wiem co wybrać a te ceny

Tak i dostaniesz @ z infem, zebys wplacil 1000 EURO na koszty tansportu ajko zaliczna bo auta sa...gdzies tam , ale nie powie gdzie smile.gif

Za takie pieniadze nie stalyby nawet godziny wink.gif

Alecroma ladna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alle croma

> jak dla mnie bomba, dziwi mnie pełnowymiarowe koło w zapasie.

> Pozatym te fotele chyba nawet nie leżały koło alcantary bo to chyba welur prawda?

hmm, jak się odbije finansowo to taką kupię wink.gif , i nawiewy ma na tył z wykrzyknikiem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4 strefowy klimatronik

Z opisem to pojechał "termometr zewnętrzny, uchwyty na napoje, siatki na drobiazgi", Ciekawe gdzie ta siatka bo muszę sobie kupić, brakuje na mapki i małe napoje miejsca, właśnie brakuje mi podczas podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alle croma

> jak dla mnie bomba, dziwi mnie pełnowymiarowe koło w zapasie.

> Pozatym te fotele chyba nawet nie leżały koło alcantary bo to chyba welur prawda?

To ja zapytam po raz kolejny, co skłoniło Fiata do wprowadzenia tak koszmarnych tapicerek w poliftowych Cromach screwy.giffacepalm%5B1%5D.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja zapytam po raz kolejny, co skłoniło Fiata do wprowadzenia tak koszmarnych tapicerek w

> poliftowych Cromach ?

oszczędności pewnie, na aucie zaoszczędzili -naście,- dziesiąt E wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alle croma

> jak dla mnie bomba, dziwi mnie pełnowymiarowe koło w zapasie.

> Pozatym te fotele chyba nawet nie leżały koło alcantary bo to chyba welur prawda?

Croma w białym kolorze... hhhmmmm serduszka.gifserduszka.gif

jednak ten egzemplarz mimo xenonów i panoramicznego dachu (który wbrew pozorom nie jest taki super i potrzebny) ma spore braki do wypasionego modelu, bo brakuje:

- navi

- składane el. lusterka

- fotochromatycznego lusterka wstecznego

- b&m (przydaje się bardzo)

- przyciemnianych szyb

- roletek w tylnych drzwiach

- pełnej regulacji przednich foteli (brak "kołyski")

- tylny podłokietnik bez uchwytu i schowka

- tapicerka oslabiony.gifoslabiony.gif

I co najważniejsze, to nie jest najmocniejsza wersja wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja zapytam po raz kolejny, co skłoniło Fiata do wprowadzenia tak koszmarnych tapicerek w

> poliftowych Cromach ?

To jest bardzo modna tapicerka w bardzo ładnych kolorach i z bardzo ładnymi przetłoczeniami.... Jest również wykonana z bardzo ładnych materiałów.... I jest bardzo ładna bo to Fiata pomysł a jego pomysły zawsze są ładne .. cool.gifcool.gifcool.gif

mlot.gifmlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alle croma

> jak dla mnie bomba, dziwi mnie pełnowymiarowe koło w zapasie.

> Pozatym te fotele chyba nawet nie leżały koło alcantary bo to chyba welur prawda?

no fajna ale podlokietnik z tylu to schowka chyba nie ma, co???

Moja pinia to taka,ze bialy w cromie niestety keipsko wyglada.

Optycznie moze powiekszyc auto

Jesli juz to wlozyc felgi rial Lugano 18" i cieszyc sie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa mi sie wydaje z Cromy po FL, bo nasze nie mialy lotki, i mialy sprysk u gory, a ta ma juz w lotce schowany, i widac ze tylna szyba nie jest przyciemniona, a boczne sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klapa mi sie wydaje z Cromy po FL, bo nasze nie mialy lotki, i mialy sprysk u gory, a ta ma juz w

> lotce schowany, i widac ze tylna szyba nie jest przyciemniona, a boczne sa.

do tego robienie zdjęć przed blacharnią-lakiernią to kiepska reklama biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klapa mi sie wydaje z Cromy po FL, bo nasze nie mialy lotki, i mialy sprysk u gory, a ta ma juz w

> lotce schowany, i widac ze tylna szyba nie jest przyciemniona, a boczne sa.

Ale to tylko na + .... wiadomo, ze nie była klepana tylko została wymieniona na inną zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to tylko na + .... wiadomo, ze nie była klepana tylko została wymieniona na inną

I pomalowana jeszcze musiala zostac zlosnik.gif

Nie wiadomo co z podloga bylo zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Na zdjeciach nie ma zbytnio czego przyczepic.Przedni zderzak po lewej i prawie stronie jest delikatnie przytarty.W opisie napisane jest ze alufelgi sa 17, a to sa 18 wink.gif

I nie jestem pewny, ale to nie jest chyba welurowa tapicerka.

Zadzwonic do osoby sprzedajace poprosic o VIN i sprawdzic w serwisie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wersja Dynamic... Prawie taka jak moja wink.gif ... na pewno nie ma 6 poduszek... pewnie 7 ... z prawej strony odchodzi na tunelu boczek kable od zestawu GSM pewnie ktos tak poprowadzil.. ma jakis wezyk z prawej strony w komorze silnika obok filtra powietrza. Tapicerka to nie jest werul. Nie wiem czy ma ESP.. wersja dla palacza. Brak jednej regulacji fotela kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak sam nie pojedziesz i nie zobaczysz to się nie dowiesz - jestem na tym samym etapie co ty - oglądałem już ze 20 samochodów każdy nie bity oryginalny przebieg boje_sie.gif- po dotarciu już z daleka było widać że auta malowane (na zdjęciach tego nie widać) miernik do lakieru prawdę ci powie - jeżeli jakiś element jest polakierowany czyli na mierniku ok 200 -260 mikr. to można uznać że ok (brak szpachli) bierzesz od gościa nr win i udajesz się do serwisu celem weryfikacji do kiedy auto było serwisowane i jaki jest ostatni stan licznika (sprawdzałem cromę która na liczniku ma 141 tyś serwisowana itd -rzeczywiście auto nie był lakierowane - udałem się do ASO historia auta kończy się w sierpniu 2007r przy stanie licznika 95 tyś km( croma sprowadzona do polski w 2010r) - obecnie 141tyś czyli auto przez pięć lat zrobiło niecałe 50 tyć!! czyli rocznie ok 10 tyś? nierealne - odpuściłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej szukalem prawie rok czasu, i tak nie byla do konca ta wersje co chcialem, ale wygralo to ze byla krajowa, z pewnym przebiegiem, bez dpf-u.Miala jedna rzecz ktora chcialem bixenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie 141tyś czyli auto przez pięć lat zrobiło

> niecałe 50 tyć!! czyli rocznie ok 10 tyś? nierealne - odpuściłem

wiesz, nie każdy robi pierdylion kilometrów rocznie więc to też trzeba wziać pod uwagę; np moja croma zrobiła w zeszłym roku szałowe 11kkm a to tylko dlatego że mam drugie auto do kręcenia się po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego jak sam nie pojedziesz i nie zobaczysz to się nie dowiesz - jestem na tym samym etapie co ty

> - oglądałem już ze 20 samochodów każdy nie bity oryginalny przebieg

Zapraszam więc na oględziny mojej Cromy cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, nie każdy robi pierdylion kilometrów rocznie więc to też trzeba wziać pod uwagę; np moja

> croma zrobiła w zeszłym roku szałowe 11kkm a to tylko dlatego że mam drugie auto do kręcenia

> się po mieście.

Dokładnie mam tak samo, 2 lata auto i ma 23 kkm i to w zasadzie dzięki wyjazdom wakacyjnym (hiszpania, włochy) tak bym miał mniej. Na co dzień poruszam w zasadzie drugim autem bo pchłą pandą lepiej się porusza po mieście i łatwiej zaparkować. Rodzice jak teraz sprzedawali 11 letni samochód, który mieli od nowości to było 87 kkm. Tak więc niski przebieg nie zawsze świadczy, że było coś majstrowane przy przebiegu, tylko należy auto dokładnie sprawdzić jeśli na wstępie nie ma innych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 141 tyś bym może uwierzył ale auto w 2 lata robi prawie 100tyś potem przez kolejne 3 nic nie wiadomo co się z nim działo i dopiero w 2010 roku auto jest sprowadzone do Polski ktoś prowadzi do aso fiata tam ma jakieś naprawy , wymiany podzespołów, auto z zewnątrz można powiedzieć w nienagannym stanie jak na 2005r środek też czysty skrzynia automatyczna wydaje mi się że działa poprawnie tylko stopień zużycia panelu od szyb elektrycznych wskazuje mi że auto ma w rzeczywistości grubo ponad 200tyś no chyba że powłoka na tych włącznikach jest taka kiepska że farba z nich schodzi tak szybko - jak jest u was?

cacus - twoje auto mi się podoba tak samo jak kolegi kazu , jak by było w skórach z nawi i cena max 28-29tyś to bym się pokusił slinka.gif niestety mam ograniczony budżet niewiem.gif , na pewno twoje auto jest warte tych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiepska że farba z nich schodzi tak szybko - jak jest u was?

W zależności od koloru tapicerki / natryskanej powłoki raz schodzi bardziej raz mniej.... Ja mam jasny beż i u mnie mimo psikania silikonami nie wygląda jak nowa.... zlosnik.gif ale pozdzierana nie jest zlosnik.gif

Podłączyć FES-a i macie odpowiedzi na pytania ... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś mieszka niedaleko Będzina i mógłby zerknąć ew pomierzyć lakier czujnikiem ? - znalazłem takie cudo - auto z Belgi przyjechało w 2011r. sprzedawca to starszy pan (bynajmniej tak mi się wydaje po głosie) wymieniał wahacze przód i półosie oraz zamek tylnej klapy no i jeszcze alternator był robiony bo nie było ładowania -dioda icon_rolleyes.gif

croma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.