Skocz do zawartości

Jakie Renault Espace wybrać


SEBA

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Chciałbym zakupić Espaca z 2004 - 2006r. r. ale mam dylemat co do silnika, który wybrać spineyes.gif i jakiego szukać. Czytałem o 1.9 dCi że są słabe jak na ten samochód, ale oszczędne, że 2.2 dCi awaryjne, a co sadzicie o 3.0 i 2.0T. Generalnie samochód będzie do codziennej jazdy po mieście i rodzinne wypady poza miasto. Który z silników obstawiać?

Z góry dzięki za pomoc IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kochani,

> Chciałbym zakupić Espaca z 2004 - 2006r. r. ale mam dylemat co do silnika, który wybrać i jakiego

> szukać. Czytałem o 1.9 dCi że są słabe jak na ten samochód, ale oszczędne, że 2.2 dCi

> awaryjne, a co sadzicie o 3.0 i 2.0T. Generalnie samochód będzie do codziennej jazdy po

> mieście i rodzinne wypady poza miasto. Który z silników obstawiać?

> Z góry dzięki za pomoc

2,0 DCI smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bylo juz w tych rocznikach?

Tak bylo.

Podobno po któryms roku te 3.0 dCi zostały poprawione i przestały być tak awaryjne jak te wcześniejsze - tylko po którym to roku miało miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedyne sensowne silniki w E IV to 2.0 dci i 2.0 T

A te 2.0T nie mają zongów przypadkiem? Spalanie podobno jakies z kosmosu, ale w innych miejscach piszą, że na normalnym poziomie bywa. Pytanie jak jest naprawdę confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te 2.0T nie mają zongów przypadkiem? Spalanie podobno jakies z kosmosu, ale w innych miejscach

> piszą, że na normalnym poziomie bywa. Pytanie jak jest naprawdę

znajomy nalatal mnostwo kilometrow 2.0t po programie na 200 koni - i tylko zmienia oleje filtry itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.