Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

peugeot expert/citroen jumpy/fiat scudo

Featured Replies

Napisano

ok.gif

mial moze ktos ktorys z modeli ? silnik 1.6 chyba sobie mozna darowac a 2.0 (136KM) ?

interesuja mnie auta uzywane r.2007-2009 /osobowe/.

wiekszosc jakie znalazlem ma przebieg 120 - 150kkm icon_rolleyes.gif

czy to jakis kres wytrzymalosci tych aut ?

dzieki za info ok.gif

Napisano

> mial moze ktos ktorys z modeli ? silnik 1.6 chyba sobie mozna darowac a 2.0 (136KM) ?

> interesuja mnie auta uzywane r.2007-2009 /osobowe/.

> wiekszosc jakie znalazlem ma przebieg 120 - 150kkm

> czy to jakis kres wytrzymalosci tych aut ?

> dzieki za info

Bardziej bym to nazwał końcem leasingu. zlosnik.gif

Napisano

interesuje cię wersja osobowa czy towarowa?

Bo tego nie sprecyzowałeś wink.gif no i co te auto ma robić wink.gif

Napisano

> mial moze ktos ktorys z modeli ? silnik 1.6 chyba sobie mozna darowac

Dokładnie.

> a 2.0 (136KM) ?

Ze skrzynia 6 to ładujesz 65 pojemników po 20 kg i jedziesz bez kłopotow.

Napisano

> interesuje cię wersja osobowa czy towarowa?

> Bo tego nie sprecyzowałeś no i co te auto ma robić

Napisał przecież, że osobowe. zlosnik.gif

Napisano

problemy z przekladniami sie zdarzaja, nowa strasznie droga. do tego teoretycznie niewymienne gumki na stabilizatorze moga byc problemem, o motorownie bym sie nie martwil wink.gif

Napisano

> Napisał przecież, że osobowe.

to jakoś tak po łebkach przeczytałem

bardzo fajne auto ale z silnikem 2.0hdi 138km.

w citroenie bardzo wygodne zawieszenie tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych.

U nas w komisie jest jedna taka fura maksymalnie wygodna w sam raz jak planuje się drużynę piłki halowej wink.gif

a słaby pkt to drążek stabilizatora lubi stukać confused.gif

Napisano
  • Autor
najlepiej osobowo-ciezarowa grinser006.gif 6 os. + paka ok.gif niestety taka opcje ma tylko peugeot. w pozostalych markach zadnych uzywaniakow nie znalazlem. pozostaje kwestia przerobki, ale to koszt 4-5 kpln tongue.gif
Napisano

> problemy z przekladniami sie zdarzaja, nowa strasznie droga. do tego teoretycznie niewymienne gumki

> na stabilizatorze moga byc problemem, o motorownie bym sie nie martwil

Potwierdzam, widziałem przypadek że w scudo padła przekładnia i musieli sprowadzać z Włoch.

Napisano

Jeździłem 4 lata Expertem tepee 2007(wersja długa 6 osób + paka) silnik 2.0hdi 120KM bezproblemowy

Zalety - w miarę cicho, ekonomicznie (trasa z samymi pasażerami 7l/100km), wygodnie jak a dostawcze auto

Wady - 6osobowy to on jest w teorii. Z przodu 3os pojadą na trasę do 50km, z tyłu już lepiej. Klima nie jest w stanie wychłodzić takiej wielkiej budy, ogrzewanie w zimie też nie wyrabia (przy -15 na zewnątrz po trasie 2h w środku było +10 ogrzewanie na max, do +15 doszedłem na zamkniętym obiegu), potem odgrodziłem pakę - niewiele lepiej.

Silnik trochę słaby jeśli chcesz go zapakować na maxa

Zawieszenie pada jak w innych autach budżetowych, ale jest przyjemne jak na dostawczaka

Napisano

> wiekszosc jakie znalazlem ma przebieg 120 - 150kkm czy to jakis kres wytrzymalosci tych aut ?

Nie, po prostu szukałeś w kraju nad Wisłą. Spróbuj poszukać tam gdzie przebiegi są w większości prawdziwe. np. lub tutaj

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.