Skocz do zawartości

Technika manualna wkładania wkładu lusterka AstraG


dodoH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...wymieniłem wkład lusterka kierowcy...i problem polega na tym ze srodkowy bolec pieknie zakotwiczył ale te dwa sterowne przy wciskaniu uciekaja do gniazda i nie mozna je zakotwiczyc....czy macie jakies sposoby na uporaniu sie z tym zjawiskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sporej mierze zależy to od typu wkładu ,tzn, czy oryginał czy podróbka z all.

Jeśli org. to powinien łatwo wskoczyć wystarczy się odważyć i mocniej nacisnąć w tych miejscach .Podróbki często maja problem bo te gniazda na sterowanie nie są dokładne i nie trzymają odpowiednio .

Kiedyś taki bubel montowałem znajomemu i się namęczyłem ale dotoczyłem taką główkę od silniczka metalową na dłuższym pręciku okrągłą ,włożyłem jeszcze przed montażem w wkład (na sucho) i ten pręcik grzałem mini palnikiem gazowym .Było z tym zabawy ale w ten sposób uformowałem od nowa to plastikowe gniazdo i trzymało jak cholera.Ważne aby poczekać z wyjęciem do ostygnięcia bo gorący metal przy wyciąganiu zepsuje całą robotę w plastiku.

Mozolna robota ale czego się nie robi dla kumpla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiego problemu ze nie trzymaja te bolce nie mogą wejsc bo po naciskaniu dosc mocnym te głowki zbyt głeboko sie cofaja do do tego mechanizmu sterowniczego jezeli bym potrafił to zablkowac w wysunietej pozycji to bym bez problemu wcisnał ten wkład a tak to sie cofa i.......d..a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci chodzi ,to jest wredne tez mi sie cofało ale bardzo cienkimi chińskimi szczypcami (oczkówkami)sobie przytrzymałem ale ślad zostanie więc trza w miarę sprytnie .

To co sie chowa to jest szary plastik ,wiem tylko że przy org. to wchodzi choć też się cofa mi się udało i to kilka razy

powodzenia 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.