Skocz do zawartości

Pomysł na poprowadzenie kabli do drzwi (astra G)


Hansior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zalegają mi głośniki PB L6C, które zostały po poprzednim aucie. Zamontowałem je kiedyś na próbę pod samo radio do astry jak w tytule no i zagrały duużo gorzej niż seria crazy.gif. W poprzednim aucie chodziły one pod wzmacniaczem i tam robiły robotę smile.gif. Więc mam plan instalacji ich pod tym samym wzmacniaczem co poprzednio. Mam tylko problem z tym w jaki sposób przeprowadzić kable do drzwi bo jest tam przelotka z kostką i całą elektryka. frown.gif. Bawił się ktoś z tym w astrze G i podpowie mniej zorientowanemu? wink.gif. Dodam ze drzwi bedą oczywiscie wygłuszone a głośniki na dystansie zlosnik.gif. Dodaję zdjęcie przelotki jaka tam siedzi.

286041171-kostkadrzwi.jpg

post-43888-14352516624892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zalegają mi głośniki PB L6C, które zostały po poprzednim aucie. Zamontowałem je kiedyś na próbę pod

> samo radio do astry jak w tytule no i zagrały duużo gorzej niż seria . W poprzednim aucie

> chodziły one pod wzmacniaczem i tam robiły robotę . Więc mam plan instalacji ich pod tym

> samym wzmacniaczem co poprzednio. Mam tylko problem z tym w jaki sposób przeprowadzić kable do

> drzwi bo jest tam przelotka z kostką i całą elektryka. . Bawił się ktoś z tym w astrze G i

> podpowie mniej zorientowanemu? . Dodam ze drzwi bedą oczywiscie wygłuszone a głośniki na

> dystansie . Dodaję zdjęcie przelotki jaka tam siedzi.

jeżeli jest miejsce to przewierć kostke na wylot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem aby sprawdzić które piny w kostce fabrycznie odpowiadaja za glośniki i w nie podpiąć nowe kable. Ale wolałbym nie ruszać fabryki i puścić osobno nowe kable bym mógł w miarę szybko przejść ewentualnie do serii wink.gif. Szukam w necie jak ludzie to montują ale fotek brak crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem aby sprawdzić które piny w kostce fabrycznie odpowiadaja za glośniki i w nie podpiąć nowe

> kable. Ale wolałbym nie ruszać fabryki i puścić osobno nowe kable bym mógł w miarę szybko

> przejść ewentualnie do serii . Szukam w necie jak ludzie to montują ale fotek brak

To pozostań na fabrycznych kablach i kup sobie przejściówki/adaptery pod głośniki. Wypinasz oryginalne wtyczki, wstawiasz adapter i luźne końcówki z drugiej strony wpinasz w swoje "nowe" głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle ze chodzi mi o połączenie wzmacniacz-głośniki na nowych kablach . Twoja opcja byłaby dobra

> przy fabrycznych kablach gdybym chciał podłączyć głosniki pod samo radio

Jak pracowałem w ASO to taki problem rozwiązywaliśmy poprzez wiertarke z wiertlem fi8-10 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

pewnie dostane za to "zlota lopate" wink.gif ale mimo wszystko podepne sie pod temat.

Chce przeciagnac kabel z drzwi do kabiny i przewiercilem juz otwory w tych wtyczkach i przeciagnalem kabel. tylko teraz nie mam pojecia jak mam dalej przeciagnac kabel juz do samej kabiny przez ta gume ktora jest w slupku? mozna jako zdemontowac ta oslone wiazki kabli ktore ida ze slupka do drzwi?

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.