Skocz do zawartości

Forza Italia


Rekomendowane odpowiedzi

> Jest nas dwoch

po raz kolejny dochodzę do wniosku, że prawdziwych samochodów, prawdziwych rajdów i wyścigów - już nie ma.

i mam nadzieję, że będę miał kiedyś możliwość kupić sobie jakąś fajną, starą włoszczyznę, i polerować ją w garażu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po raz kolejny dochodzę do wniosku, że prawdziwych samochodów, prawdziwych rajdów i wyścigów - już

> nie ma.

> i mam nadzieję, że będę miał kiedyś możliwość kupić sobie jakąś fajną, starą włoszczyznę, i

> polerować ją w garażu

Jak dla mnie to poproszę

286049267-Lancia-Stratos-HF-Group-4--500x317.jpg

post-154362-14352516645149_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po raz kolejny dochodzę do wniosku, że prawdziwych samochodów, prawdziwych rajdów i wyścigów - już

> nie ma.

Podobno przeszlosc wydaje sie lepsza niz przyszlosc bo juz byla. Jest pewna i niezmienna zlosnik.gif

Mnie strasznie sie podobaja wyscigowe SLSy.

Wygladaja i brzmia niesamowicie.

Nie mozna powiedziec, ze nie sa prawdziwe.

Moze po prostu jest wiecej tandety przez co "uczciwe" nie udajace samochody sa trudniejsze do wychwycenia

> i mam nadzieję, że będę miał kiedyś możliwość kupić sobie jakąś fajną, starą włoszczyznę, i

> polerować ją w garażu

http://forums.dasjettakartell.com/viewtopic.php?f=2&t=590&start=725

Spidery sa zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że tak mało ECV-ki

> Za to koleś z 037 daje rady - trochę moim zdaniem zawstydził resztę

037 - ostatnie RWD jakie wygrało w rajdach i jedyne RWD które wygrało z AWD.

Przykro się robi gdy się patrzy na to co zostało z rajdowej legendy Lancii. Z drugiej strony żółte HF na grillu mojego samochodu zawsze przypomina mi, że pod maską pracuje silnik który wygrywał wszystko co było do wygrania. I nawet jeśli ten silnik napędza tylko dwa koła i jest włożony do nadwozia które z rajdami nie ma nic wspólnego to i tak jest to choć odrobina tego czym Lancia była kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.