Skocz do zawartości

[Epica] ściąganie


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

> Wieloryb ściąga mi przy przyspieszaniu w prawo. Przy puszczonej kierownicy i starcie spod świateł

> kiera przekrzywia się błyskawicznie o pół obrotu.

> Jakieś pomysły?

Normalne przy przednim napędzie i dużej mocy silnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Normalne przy przednim napędzie i dużej mocy silnika

normalne to by było, jakby ściągała od zawsze zlosnik.gif

uzupełniając - niedawno zaliczyłem dziurę, po której prostowana była felga. Natomiast ściąganie nie pojawiło się natychmiast po tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalne to by było, jakby ściągała od zawsze

> uzupełniając - niedawno zaliczyłem dziurę, po której prostowana była felga. Natomiast ściąganie nie

> pojawiło się natychmiast po tym

Nie wiem jakie tam masz zawieszenie, ale podjedź do mechanika i niech sprawdzi luzy.

U mnie ostatnio sworzeń wahacza był już tak wyrobiony, że ręką można było to zdiagnozować na podnośniku. Koszt sworznia z wymianą 150zł do tego ustawienie zbieżności smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jakie tam masz zawieszenie, ale podjedź do mechanika i niech sprawdzi luzy.

> U mnie ostatnio sworzeń wahacza był już tak wyrobiony, że ręką można było to zdiagnozować na

> podnośniku. Koszt sworznia z wymianą 150zł do tego ustawienie zbieżności

i tutaj moze byc to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wieloryb ściąga mi przy przyspieszaniu w prawo. Przy puszczonej kierownicy i starcie spod świateł

> kiera przekrzywia się błyskawicznie o pół obrotu.

> Jakieś pomysły?

przesadziłem, ale o ok 60 stopni bez problemu. Geometria ustawiona od nowa, problem nie ustał.

Jakieś dalsze pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przesadziłem, ale o ok 60 stopni bez problemu. Geometria ustawiona od nowa, problem nie ustał.

> Jakieś dalsze pomysły?

Przełóż koła przód-tył ok.gif Ale sprawdź najpierw ciśnienie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przesadziłem, ale o ok 60 stopni bez problemu. Geometria ustawiona od nowa, problem nie ustał.

> Jakieś dalsze pomysły?

Gdzie byłeś? cfaniaczek.gif

Mi we fjiordzie pomogli na ściąganie na Woli/Przyce. Teraz jest o.k. - ale to tak informacyjnie. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.