Skocz do zawartości

Jak poruszać kierownicą


robert2609

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeśli jest HF- karta w czytniku do poruszania kierownicą.Do uruchomienia auta może być w kieszeni.

Ok nie wiedziałem że aby poruszać kierownicą trzeba załadować kartę do czytnika-próbowałem kilka razy i ciągle mi blokowało kierownice ale nigdy nie wkładałem karty w czytnik grinser006.gifdzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i co - sprawdziłeś?

grinser006.gif Nie ale sprawdzę jak będę miał zaszczyt gdzieś jechać megane bo na razie lanos nie stygnie!dam znać czy zadziała

no i udałem się specjalnie do garażu sprawdzić,wkładam kartę w czytnik wciskam start odpala mi radio,nawiew klimatronika a kierownica zablokowana confused.gifodpalam auto i gaszę to wtedy kierownicą poruszam ale jak wyjmę kartę to już po ponownym zapodaniu w czytnik lipa kiera zablokowana niewiem.giftak ma być?kurde wiem że przy kupnie auta na stacji diagnostycznej jak kazano poruszać kierownicą to handlarz zrobił jakoś tak że nawet kontrolki się zapaliły i kierownicą ruszał a ja cuda na wianku i nie daje się mi tak zrobić angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem, że będzie. wolałem poczekać, może w meganach jest inaczej, ale widzę, że jest tak samo jak w SC.

a więc - wkładasz kartę w slota, wrzucasz bieg i wciskasz START/STOP na 5 sekund. masz wszystko odblokowane i poświecone.

potem wystarczy dwa razy nacisnąć START/STOP i wszystko wyłączone,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ale sprawdzę jak będę miał zaszczyt gdzieś jechać megane bo na razie lanos nie stygnie!dam

> znać czy zadziała

> no i udałem się specjalnie do garażu sprawdzić,wkładam kartę w czytnik wciskam start odpala mi

> radio,nawiew klimatronika a kierownica zablokowana odpalam auto i gaszę to wtedy kierownicą

> poruszam ale jak wyjmę kartę to już po ponownym zapodaniu w czytnik lipa kiera zablokowana tak

> ma być?kurde wiem że przy kupnie auta na stacji diagnostycznej jak kazano poruszać kierownicą

> to handlarz zrobił jakoś tak że nawet kontrolki się zapaliły i kierownicą ruszał a ja cuda na

> wianku i nie daje się mi tak zrobić

musisz mieć auto na biegu i wcisnąć hamulcem i włączyć przycisk Start ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jutro próba dzięki

claps.gif DZIAŁA nawet kierownica palcem chodzi jaka elektryka fiufiu! yikes.gifdzięki za podpowiedź

a jeszcze jedno tak na marginesie;czy woda z klimy schodzi jakimiś etapami tzn nie kapie nic a jak już wyrzuci to tak sporo jednym ''splunięciem'' 270751858-jezyk.gif bo w lanosie to mi kapie jak niedokręcony kran!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DZIAŁA nawet kierownica palcem chodzi jaka elektryka fiufiu! dzięki za podpowiedź

> a jeszcze jedno tak na marginesie;czy woda z klimy schodzi jakimiś etapami tzn nie kapie nic a jak

> już wyrzuci to tak sporo jednym ''splunięciem'' bo w lanosie to mi kapie jak niedokręcony

> kran!

Sprawdź pod wykładziną od strony pasażera. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DZIAŁA nawet kierownica palcem chodzi jaka elektryka fiufiu! dzięki za podpowiedź

> a jeszcze jedno tak na marginesie;czy woda z klimy schodzi jakimiś etapami tzn nie kapie nic a jak

> już wyrzuci to tak sporo jednym ''splunięciem'' bo w lanosie to mi kapie jak niedokręcony

> kran!

u mnie kapie cały czas ok.gif a jak miałem zatkany odpływ miałem mokry dywanik z prawej strony ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest mokre,naczytałem się o zatkanych odpływach,przebadałem co mogłem i wszędzie sucho,robiłem już na klimie trasę 4godz. to by na.pewno przemokło,ale jak piszę stawiam auto do garażu i czekam około 5min i sucho zachodzę za 15-30min i już spora plama wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.