Skocz do zawartości

Problem z kierunkami


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od tygodnia prześladuje mnie jeden mankament związany z kierunkowskazami w moim CC

sprawa polega na tym ze:

włączając prawy kierunkowskaz przerywacz chodzi 2 razy szybciej niż powinien chodzić ( tak wiem ze gdy przerywacz chodzi szybciej oznacza to ze któraś żarówka jest spalona lub nie łączy a tu jest ten ból ze wszystko świeci (przód, tył , bok)

co do szybszego tępa przerywacza co jakiś czas się uspokaja na kilka chwil i chodzi normalnie - a za chwile dalej arytmia

gdy włączam awaryjne wszystko chodzi poprawnie

dodam że nie mam żadnych żarówek diodowych

i nie zmieniałem żarówek juz od bardzo dawna

ktoś ma jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> od tygodnia prześladuje mnie jeden mankament związany z kierunkowskazami w moim CC

> sprawa polega na tym ze:

> włączając prawy kierunkowskaz przerywacz chodzi 2 razy szybciej niż powinien chodzić ( tak wiem

> ze gdy przerywacz chodzi szybciej oznacza to ze któraś żarówka jest spalona lub nie łączy a tu

> jest ten ból ze wszystko świeci (przód, tył , bok)

> co do szybszego tępa przerywacza co jakiś czas się uspokaja na kilka chwil i chodzi normalnie - a

> za chwile dalej arytmia

> gdy włączam awaryjne wszystko chodzi poprawnie

> dodam że nie mam żadnych żarówek diodowych

> i nie zmieniałem żarówek juz od bardzo dawna

> ktoś ma jakieś pomysły ??

Sprawdź połączenia masowe , może któreś nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przeczyściłem wszystkie styki chociaż w tylnich lampach nie było potrzeby (z przodu fakt był syf) uciołem kostkę , ma kable założyłem nowe konektorki i dałem nową kostke , problem nie ustąpił

powymieniałem zarówki niestety dalej to samo

tylnią lampę podpiołem bezpośrednio do masy z bagażnika , nic nie pomogło a wrecz wydaje mi sie ze zaczą chodzić jeszcze szybciej smile.gifsmile.gif

i tak głupio zapytam (przerywacz jest w kostce z bezpiecznikami prawda ? smile.gif ) jaki jest jego koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tak głupio zapytam (przerywacz jest w kostce z bezpiecznikami prawda ? ) jaki jest jego koszt ?

przekaźnik przerywacza jest w skrzynce bezpieczników po prawej na dole, niebieski albo czarny, najwyższy bodajże . Kosztuje "grosze" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.