Zawartość dodana przez tOrOlbn
-
Elektryczny szyberdach seicento - spotkał sie ktoś z tym?
Ciekawe czy zwykły szyberdach w ccs dało by rade przerobić na odsuwany jak w tym scs
-
Przednie lampy na przekaźnikach, warto?
Albo prosty schemat w paintcie z wytłumaczeniem jak " chłop krowie na miedzy"
-
Wkładki poliuretanowe poduszki tylnej skrzyni biegów
mialem tak jak mowisz, mialem sparciałą, powyciąganą poduszke, wsadzilem w nią czerwony poli i git, taka szybka regeneracja troche przenosi drgania na bude ale da sie przeżyć
-
Problem po wymianie skrzyni
skoro sprzegło dobre i działalo to wina lezy raczej po stronie skrzyni, moze olej ? tą linke tez bym zmienił
-
Problem po wymianie skrzyni
A zestaw sprzęgła stary został? odkrecales je?
-
Problem po wymianie skrzyni
Może za bardzo pociągnieta linka ?
-
Ztopiona wtyczka żarówek przód
Ok tak też zrobię ale czemu się tak dzieje? Raczej tam a z tak gorąco nie jest żeby się plastik topil, ktoś coś źle obliczył? Może coś z prądem nie teges
-
Ztopiona wtyczka żarówek przód
Powitać, pacjent CC i ostatnio zaczęła mi się żarzyć kontrolka od " dlugich" i przygasla jedna z lamp, po poruszaniu wtyczka od żarówki do następnego odpalenia problem znikał ale zauważyłem ze przy jednym z trzech kabelków (czarny, przy jednej i drugiej lampie) jest ztopiona obudowa wtyczki, czemu się tak dzieje i jak temu zaradzic
-
brak awaryjnych i klaksonu w cc
A w lbn jesteś czy w stolycy?
-
Negatyw przód
Never mind, a masz camber plates i przymierzales ze taka pewność?
-
Negatyw przód
Nie, tamten pewnie nie ma założone a krzyczy najglosniej OT: co będziesz rozbieralem? Jak by ci rąk brakło to pisz
-
Negatyw przód
Masz to założone i trze ci?
-
Negatyw przód
Emil to cały amortyzator ze zwrotnica sie pochyla przy camber plats, kat miedzy amortyzatorem a kołem sie nie zmienia
-
Parkside - opinie
Od czwartku L chyba się wybiorę na małe polowanie, no właśnie zaciekawiła mnie ta spawareczka
-
Ogrodnicze: przycinanie tujek smaragd.
Gadaj z Kitą
-
Dźwięk wiertarki zaraz po odpaleniu
Juz zrobiło, któregoś dnia się za niego wezme
-
Dźwięk wiertarki zaraz po odpaleniu
Ja tak mam, gdzieś od miesiąca było słychać szum, tak jak mówisz po chwili znikał i tak jeździłem aż w końcu jebbb i wielki szum cały czas jest , najprawdopodobniej łożysko alternatora ale jeszcze Nie rozbieralem
-
Samochody z płaskimi szybami - stare i nowe - jakie znacie?
Cinquecento szyba tył jest "niemalże" prosta
- Problem z reflektorem
-
1.2 75KM strzela w wydech
teraz i mi takie cyrki sie robią tylko ze 1,2 60km. 2 tyg bez odpalania, kreci i nic, przy kreceniu strzela z wydechu ale nie chce odpalic az rozłądowalem aku, podczas łądowania posprawdzalem wszystkie wtyczki bo moze gdzies wilgoc poszła po takim postoju i dalej nie odpala, za godzine ide i pali na dotyk ale czuć nie przepaloną benzyne, wczoraj tez ten sam cyrk. a jak sie nagrzeje to to samo co u Ciebie, jak zimny to ok, złapie temp to jak by nie chodził na jeden cylinder a z wydechu nie przepalone paliwo. Nagle, momentalnie sie zmienia
-
Śruby zabezpieczające pływające
ciekawe czy sa nakretki zabezpieczajace plywajace kiedys szukalem to nie znalazlem
-
Max usztywnienie tyłu
RSL 8j z tyłu, PZM przód+tył, guma usztywniająca miedzy zwoje sprężyny betooon
-
Problem z hamulcami :( Potrzebna pomoc
> 1. Przewody elastyczne Przewody elastyczne potrafią parciec od środka gdzie zbiera się płyn hamulcowy trzymając nawet ciśnienie wtedy pedał będzie miękki
-
VT Koła w Toledo
to trzaśnij na biało i ten rancik poler klik te sa tez niezłe
-
VT Koła w Toledo
+1 i fajnie by było jak by ciemno było