Skocz do zawartości

Bravo 1.8 16v Szarpanie- Przerywanie - Błąd


Dual88

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym problemem męczę się już z trzy miesiące, zdarzało się że przez 300km nic się nie działo, a na drugi dzień nie da się nim jeździć. CPW wymieniony ECU również. Kontrolka wtrysku mruga na nagrzanym silniku, i pojawia się szarpanie, przerywanie, zdarzyło się że zgasł. Błąd jaki podaje ECU to czujnik obrotów - CPW który już był wymieniony. I dwa razy kasowałem też błąd " Czujnik Fazy"ale ostatnio się on nie pojawia. Zastanawiam się nad wymianą, czujnika położenia wałka. Ale wiąże się to z wydaniem 550zł :/ i nie mam pewności że objawy znikną.

5619f67b421a362dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znamiennym dla mnie jest że np do Nissana sprzedają te czujniki w parze (czujnik położenia wału i czujnik wałka rozrządu).

Czemu 550 zł, skoro czujnik bez rabatu w IC kosztuje około 330zł?

Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedzią jest "z wymianą", to czemu nie znajdziesz warsztatu, który wymieni na próbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znamiennym dla mnie jest że np do Nissana sprzedają te czujniki w parze (czujnik położenia wału i

> czujnik wałka rozrządu).

> Czemu 550 zł, skoro czujnik bez rabatu w IC kosztuje około 330zł?

> Jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedzią jest "z wymianą", to czemu nie znajdziesz warsztatu, który

> wymieni na próbę?

Tak z wymianą, kupiłem ten czujnik za 300zł. Już jest wymieniony, jak na razie zrobiłem 150km i nie szarpał. Wymianę uznam za trafną jeżeli zrobię z jakieś 2tyś bez objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.