Skocz do zawartości

Sprawdzenie Seata (VIN)


Macioman

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie czy ktoś z kolegów ma możliwość sprawdzenia auta (VIN) ? Jest sobie Toledo z ogłoszenia :

klik

Jadę go właśnie oglądać, ale nie mam jak sprawdzić VINu, gdyby ktoś miał możliwość to podaję : VSSZZZ1MZ3R030869

Z góry dziękuję bardzo, auto krajowe więc historię jakąś powinno mieć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to ciekawe

No ciekawe smile.gif Auto kupiłem w Polskim salonie w 2008 roku i robiłem wszystkie przeglądy i naprawy w ASO. W 2011 chciałem sprawdzić co panowie w ASO wymianiali podczas napraw... kumpel pracował jako kierownik ASO w innym mieście i nie mógł nic sprawdzić, ja prauje w fabryce VW z dostępem do całej bazy serwisowej koncernu VW i też nic ( oprócz danych wyposażenia i silnika )... niewiem.gif

Jak masz możliwość sprawdzenia, to bardzo Cię proszę o sprawdzenie historii serwisowej mojego auta. VIN mogę podać na priv.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ciekawe Auto kupiłem w Polskim salonie w 2008 roku i robiłem wszystkie przeglądy i naprawy w

> ASO. W 2011 chciałem sprawdzić co panowie w ASO wymianiali podczas napraw... kumpel pracował

> jako kierownik ASO w innym mieście i nie mógł nic sprawdzić, ja prauje w fabryce VW z dostępem

> do całej bazy serwisowej koncernu VW i też nic ( oprócz danych wyposażenia i silnika )...

> Jak masz możliwość sprawdzenia, to bardzo Cię proszę o sprawdzenie historii serwisowej mojego auta.

> VIN mogę podać na priv.

> Pozdrawiam.

A jednego małego Golfika mógłbyś sprawdzić po VIN? yaya.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ciekawe Auto kupiłem w Polskim salonie w 2008 roku i robiłem wszystkie przeglądy i naprawy w

> ASO. W 2011 chciałem sprawdzić co panowie w ASO wymianiali podczas napraw... kumpel pracował

> jako kierownik ASO w innym mieście i nie mógł nic sprawdzić, ja prauje w fabryce VW z dostępem

> do całej bazy serwisowej koncernu VW i też nic ( oprócz danych wyposażenia i silnika )...

> Jak masz możliwość sprawdzenia, to bardzo Cię proszę o sprawdzenie historii serwisowej mojego auta.

> VIN mogę podać na priv.

> Pozdrawiam.

A audi mógł byś sprawdzić ? jestem ciekawy co moje juz przeżyło hmm.gif

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.