Skocz do zawartości

Ma ktoś zdjęcie VC na felgach strukturalnych?


karax

Rekomendowane odpowiedzi

> kołpaki bleeee

> w sumie szukam czegoś 16 cali pod zimówki i nie mam pomysłu co wybrać

Ja jeżdżę zimą na alusach 16'. 205/55/16 już ma trochę mięsa, nie udało mi się jeszcze pokrzywić felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jeżdżę zimą na alusach 16'. 205/55/16 już ma trochę mięsa, nie udało mi się jeszcze pokrzywić

> felg.

no właśnie w taki rozmiar celuję

seryjnie mam 18 cali i nie dość, że kupno do tego dobrych zimówek by było droższe od kupna kompletu kół do Jeep'a to jeszcze komfort byłby średni

nie mówiąc, że felgi po paru sezonach by musiały iść do remontu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o rozmiar 16 cali mi chodzi

> zastanawiam się jakby pasowały do kombi pryśnięte białym proszkiem

A może ma ktoś zdjęcie gtsa na 15? Z tego co czytałem wchodzą tylko się boję że będzie to trochę słabo wyglądało, chociaż czarna stalówka może jakoś jeszcze ujdzie confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może ma ktoś zdjęcie gtsa na 15? Z tego co czytałem wchodzą tylko się boję że będzie to trochę

> słabo wyglądało, chociaż czarna stalówka może jakoś jeszcze ujdzie

A jaki silnik?!

15" to tylko w pierwszych rocznikach i małych silnikach...

A poza tym wygląd... no.gifno.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki silnik?!

> 15" to tylko w pierwszych rocznikach i małych silnikach...

> A poza tym wygląd...

2,2 benzyna, ale ponoć wchodzą jeszcze. Tarcza ma 285mm. Cena 15 opon w stosunku do 16 jest bardzo atrakcyjna i taka myśl mi przeszła przez głowę wink.gif Do tego mniejsze ryzyko uszkodzenia felgi zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2,2 benzyna, ale ponoć wchodzą jeszcze. Tarcza ma 285mm. Cena 15 opon w stosunku do 16 jest bardzo

> atrakcyjna i taka myśl mi przeszła przez głowę Do tego mniejsze ryzyko uszkodzenia felgi

> zimą

Kwestia gustu...

Ja wychodzę z założenia, że jak stać Cię na konia, to stać Cię również na siodło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestia gustu...

> Ja wychodzę z założenia, że jak stać Cię na konia, to stać Cię również na siodło...

To nie kwestia stać/nie stać. Po prostu nie lubię bezsensownie wydawać kasy. Do tego prowadzenie na 17 jest lekko mówiąc słabe na drogach złej jakości (koleiny) i na zimówki raczej odpadają. Pozostają 16 i 15. A że ani 16 ani 15 nie wygląda szałowo to czemu nie brać tańszej? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie kwestia stać/nie stać. Po prostu nie lubię bezsensownie wydawać kasy. Do tego prowadzenie na

> 17 jest lekko mówiąc słabe na drogach złej jakości (koleiny) i na zimówki raczej odpadają.

> Pozostają 16 i 15. A że ani 16 ani 15 nie wygląda szałowo to czemu nie brać tańszej?

No, jest pole do oszczędności, szczególnie, że za 4x mega zużytych ale prostych alu-16-tek (czyli na zimę w sam raz) dałem ostatnio chyba z 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.