Zawartość dodana przez format
-
Kanał samochodowy - jak ratować?!!!
Jest dobrze, dobry przekaz leci, zostawić jak jest
-
XPENG X9
To i tak nieźle. @koNik to musi sobie wykuć w kamieniu, a @Lucyfer to olaboga, sam nie wiem
-
XPENG X9
Wrzuć sobie powiadomienie w telefon z linkiem do wątku
- 1155KM
- 1155KM
- 1155KM
-
XPENG X9
Świętej pamięci TMXP to też był van, c'nie?
-
XPENG X9
Ale że 6s do setki to performance?
- 1155KM
- 1155KM
- 1155KM
- 1155KM
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Ale Mazdy to raczej nie
-
Maxus T60 Max - czyli pickup z Chin
Ja jestem wielkim zwolennikiem budowania wszelakich teorii na bazie dowodów anegdotycznych. Uważam że świadczy to o wysokiej inteligencji budującego
-
Maxus T60 Max - czyli pickup z Chin
-
Superchargery
Śmiech na sali. @Ryb tyle robi jadąc rano po bułki do piekarni i nawet wskazówka mu nie drgnie z pływaka zatopionego w szlachetnym sosie z dinozaurów.
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
- Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
A z jakimś było inaczej?- Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
Czyli podsumowując, ekonomia Pandy z LPG, właściwości terenowe Sherpa N1200, komfort Maybacha, osiągi Porsche, zasięg na jednym tankowaniu na poziomie Airbusa A350-1000... Czyli jak każdy Twój samochód, po prostu najlepszy. Zdziwilibyśmy się gdyby było inaczej Enjoy- Melduję się (2026 IX xDrive 60)
Więcej niż TMX z tych najnowszych (po 2016 roku)?!- Skonfigurowałem VW ID.Polo
Wiadomo, wątek jest o Kia i Volvo o czym dobitnie wskazuje jego tytuł. Siur, Swift i Sandero to świetni przedstawiciele segmentu D- Skonfigurowałem VW ID.Polo
Wiadomo, wewnątrz Polo to tak pomiędzy segmentem D i E- Ja wiem że priusy, Teslę...
Nie wiem czy mi się chce zajmować głos w tej dyskusji...- Hybryda plug-in
Ale mam Ci to napisać drugi raz?- Hybryda plug-in
Według mnie jest to to że mój tysiąckonny plaid żre na setkę 20kWh, a Mazda żre 35kWh. Jakby równać auta o porównywalnych osiągach to BEV by pewnie jadł z 12kWh czyli jakieś 3x mniej. Zużycie energii Mazdy jest na takim poziomie że zimą ledwo opłaca się ją ładować poza szczytem w G12w. Jakbym miał ładować w szczycie to taniej jest mi nalać benzyny. - Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.