Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

format

sysadm
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez format

  1. Jest dobrze, dobry przekaz leci, zostawić jak jest
  2. To i tak nieźle. @koNik to musi sobie wykuć w kamieniu, a @Lucyfer to olaboga, sam nie wiem
  3. Wrzuć sobie powiadomienie w telefon z linkiem do wątku
  4. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Podziękował, ale zarówno ja, jak i Ty po takich miejscach nie jeździmy. Moje potrzeby jazdy terenowej zaspokaja nawet TM3P (którą zresztą jeździłeś) na gwintowanym KWv3 i samislicku Pilot Sport Cup 2.
  5. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Ależ jestem tego w pełni świadom:
  6. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Ziomek z nurkowania na. Fajna sprawa bo można się ubrać w twinset bezpośrednio z paki. I to by było na tyle jeśli chodzi o zalety.
  7. Świętej pamięci TMXP to też był van, c'nie?
  8. Ale że 6s do setki to performance?
  9. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Ale za to na innych patrzysz z góry jak król.... tirowcy znaczy.
  10. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Bardzo szybkie ładowarki to takie które mogą konkurować Ford Ranger Raptor, czyli żadne.
  11. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Śmiechu warte, każdy wie że pierwszego stopa w podróży z rodziną wykonuje się dopiero na rogatkach Hanoi. @Ryb proszę o interwencję!
  12. format odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Taniej od Plaida którego już nie ma. A czy to gorsze czy lepsze, trudno mi powiedzieć
  13. Ale Mazdy to raczej nie
  14. Ja jestem wielkim zwolennikiem budowania wszelakich teorii na bazie dowodów anegdotycznych. Uważam że świadczy to o wysokiej inteligencji budującego
  15. Sąsiada Maxus zmienił dzisiaj w nocy kolor.
  16. format odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Śmiech na sali. @Ryb tyle robi jadąc rano po bułki do piekarni i nawet wskazówka mu nie drgnie z pływaka zatopionego w szlachetnym sosie z dinozaurów.
  17. A z jakimś było inaczej?
  18. Czyli podsumowując, ekonomia Pandy z LPG, właściwości terenowe Sherpa N1200, komfort Maybacha, osiągi Porsche, zasięg na jednym tankowaniu na poziomie Airbusa A350-1000... Czyli jak każdy Twój samochód, po prostu najlepszy. Zdziwilibyśmy się gdyby było inaczej Enjoy
  19. Więcej niż TMX z tych najnowszych (po 2016 roku)?!
  20. Wiadomo, wątek jest o Kia i Volvo o czym dobitnie wskazuje jego tytuł. Siur, Swift i Sandero to świetni przedstawiciele segmentu D
  21. Wiadomo, wewnątrz Polo to tak pomiędzy segmentem D i E
  22. Nie wiem czy mi się chce zajmować głos w tej dyskusji...
  23. format odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Ale mam Ci to napisać drugi raz?
  24. format odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Według mnie jest to to że mój tysiąckonny plaid żre na setkę 20kWh, a Mazda żre 35kWh. Jakby równać auta o porównywalnych osiągach to BEV by pewnie jadł z 12kWh czyli jakieś 3x mniej. Zużycie energii Mazdy jest na takim poziomie że zimą ledwo opłaca się ją ładować poza szczytem w G12w. Jakbym miał ładować w szczycie to taniej jest mi nalać benzyny.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.