Skocz do zawartości

Jak nowy mod...


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

ZOT to nie mój kierunek, ale jak trzeba będzie to tam zawitam

PS. to jest ostatni post na temat ZOT-u na tym kąciku, każdy następny będzie natychmiast usuwany albo co gorsza karany. Niech ZOT sobie radzi na swoim kąciku z tym tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... tego kącika, chciałbym powitać wszystkich

> mam nadzieję, że nie będziecie mnie mieli za najgorszego i, że miło mnie będziecie wspominać, jak

> mnie już tutaj zabraknie

Tutaj też? yikes.gifzlosnik.gif

Trzeba było mówić, że mają wolne etaty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy to ważne, czy naskrobałem coś w VT

nie, oczywiście że nie przecież to normalne że nie znajomość tematu nie jest przeszkodą w kierowaniu. A po za tym przecież nawet najgłupszy dureń umie powiedzieć "nie podoba mi się". To chyba dość ważne w stylingu i Vt.

No ale cóż swoich trzeba gdzieś upychać. claps.gif za umiejętność kręcenia się koło tych co mają coś do powiedzenia i składa gratulacje za objęcie stanowiska M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, oczywiście że nie przecież to normalne że nie znajomość tematu nie jest przeszkodą w

> kierowaniu. A po za tym przecież nawet najgłupszy dureń umie powiedzieć "nie podoba mi się".

> To chyba dość ważne w stylingu i Vt.

> No ale cóż swoich trzeba gdzieś upychać. za umiejętność kręcenia się koło tych co mają coś do

> powiedzenia i składa gratulacje za objęcie stanowiska M

w sumie, nie mam nic do Morgana. Znam człowieka osobiście i to w porządku człek jest.

Ale fakt faktem, że moderować kącik powinna osoba, która "wiem z czym to sie je"

ZOT jest tego najlepszym przykładem. Z mojej strony EOT

Morgan Tobie życze powodzenia ok.gif

P.S. Załatwisz mi kolorek zlosnik.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest to co piszecie, jeśli admini znajdą odpowiednią osobę to wtedy szmatę oddam. Póki co mam pomóc Duronkowi więc robię to.

Z drugiej strony patrząc na ten kącik to wydaje mi się, że nie trzeba mieć jakichś specjalnych umiejętności by tu moderować, bo przeważnie tematy które tu są to podmiana felg albo wątek dotyczący alledrogo i tym podobnych portali. Rzadko kiedy zdarza się żeby ktoś prosił o zmianę koloru czy coś w tym stylu więc sami widzicie.

PS. Drabek ZOT to Wasza działka, stało się jak się stało EOT, a co do kolorku to w chwili obecnej mam już do końca roku limit wyczerpany, mogę Cię ustawić na nastęny hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie, nie mam nic do Morgana. Znam człowieka osobiście i to w porządku człek jest.

> Ale fakt faktem, że moderować kącik powinna osoba, która "wiem z czym to sie je"

> ZOT jest tego najlepszym przykładem. Z mojej strony EOT

> Morgan Tobie życze powodzenia

> P.S. Załatwisz mi kolorek ?

Ja nie mam osobiście nic do kolegi i był bym ostatni który by Morgana skrzywdzić grinser006.gif

Tu nie chodzi o Morgana ale o to że ostatnio "A" mają jakiś problem z dokonywaniem decyzji i robią to co im się w porannej kawie uwidzi. Rozumiem że na AK kurczą się kąciki a "M" zostają i trzeba coś z tym zrobić, ale osobiście wolał bym wybrać kogoś nowego co może wprowadzić nowe na stare śmieci niż tylko kolejnego ciecia*

Moim zdaniem M to nie cieć tylko bardziej animator.

* nie chce nikogo obrazić ani wskazywać palcem bo nie mam nikogo na myśli, chodzi mi o funkcje ciecia czyli o to że przyjdzie pozamiata czasem coś zagada głupiego i nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> faktem jest to co piszecie, jeśli admini znajdą odpowiednią osobę to wtedy szmatę oddam. Póki co

> mam pomóc Duronkowi więc robię to.

> Z drugiej strony patrząc na ten kącik to wydaje mi się, że nie trzeba mieć jakichś specjalnych

> umiejętności by tu moderować, bo przeważnie tematy które tu są to podmiana felg albo wątek

> dotyczący alledrogo i tym podobnych portali. Rzadko kiedy zdarza się żeby ktoś prosił o zmianę

> koloru czy coś w tym stylu więc sami widzicie.

> PS. Drabek ZOT to Wasza działka, stało się jak się stało EOT, a co do kolorku to w chwili obecnej

> mam już do końca roku limit wyczerpany, mogę Cię ustawić na nastęny

Tak jak pisałem nie mam nic do ciebie osobiście. Jesteś tylko przykładem i tobie się zebrało za ogólny porządki.

A to tego co piszesz o tym kąciku i jakie tu są ciulstwa to masz 100% racje, dlatego obecnie zaglądam tu z i się śmieje. Bo na ile można przerabiać 12letnie SC lub 16letnie CC 700, o tych felgach nie będę wspominał bo to trzeba nie mieć wyobraźni i do jednego auta mieć 5felgów. Ale nie wynika to z tego że nie mamy potencjału jako miłośnicy stylingu tylko z biedy jaka panuje na VT.

Ogólnie nie musisz oddawać szmatki bo nie chodzi mi o to że mam kogoś na myśli ale na M trzeba się nadawać, bo prócz cieciowskich obowiązków to M musi być animatorem, organizatorem. A o tych funkcjach już M dawno zapomnieli bo maja własne życie prywatne. Dlatego lepiej jak M będę zapaleńcy nawet ze stażem jedno rocznym, niż znudzeni emeryci ze stażem 10letnim.

Liczę że sprawdzisz się w roli M i będziesz więcej zagrzewał do walki i organizował życie na kąciku niż tylko sprzątał.

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli znajdzie się jakiś chętny który to poprowadzi to nie widzę problemu

Zrobi się wówczas odpowiedni wątek, następnie się go podwiesi i będzie tętnił swoim życiem

Tylko aby powstał taki wątek trzeba chętnego który będzie prowadził kurs bezpłatnie dla społeczności AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żartujesz. hmm.gifhehe.gif

Możesz tego nie wiedzieć, ale nie potrzeba mi kursu PS-a.

zlosnik.gif

Nie wypada tego pisać, ale moja wiedza z tej dziedziny jest więcej niż przeciętna, mimo że nie jestem grafikiem. zlosnik.gif

A to był taki żarcik. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może akurat znajdzie się ktoś, kto poprowadzi szkolenie z podstaw PS-a, i co wtedy?

Mam dziwne przeświadczenie, że wszyscy znający zasadę działania narzędzi PS-a myślą, że to wiedza tajemna którą nie wolno się dzielić i chcą aby patrzono na nich z podziwem. zlosnik.gifA ponieważ sami spędzili setki godzin na zgłębianiu tych dobrodziejstw, inni też muszą.

Owszem muszą, ale pod kątem ćwiczeń. Ale z zasad działania narzędzi, nie należy robić źle pojętej mistyki i chować tej wiedzy w najdalsze zakątki. Owszem, za naukę się płaci. Opłatą jest ślęczenie i nauka warstw, masek, krzywych itp. niekoniecznie zaś pieniądze.

Ale ja się nie znam i to tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety takie jest życie, nikt nie chce się dzielić swoją wiedzą. Nie wiem czego Ci ludzie się

> obawiają, no ale takie jest życie i nic na to nie poradzimy

no też się dziwie bo ile razy gdzieś jadę i widzę że panny stoją to czemu im trzeba płacić, one przecież się dzielą swoją wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dziwne przeświadczenie, że wszyscy znający zasadę działania narzędzi PS-a myślą, że to wiedza

> tajemna którą nie wolno się dzielić i chcą aby patrzono na nich z podziwem. A ponieważ sami

> spędzili setki godzin na zgłębianiu tych dobrodziejstw, inni też muszą.

> Owszem muszą, ale pod kątem ćwiczeń. Ale z zasad działania narzędzi, nie należy robić źle pojętej

> mistyki i chować tej wiedzy w najdalsze zakątki. Owszem, za naukę się płaci. Opłatą jest

> ślęczenie i nauka warstw, masek, krzywych itp. niekoniecznie zaś pieniądze.

> Ale ja się nie znam i to tylko moje skromne zdanie.

Ale tak to już jest.

Nikt nie zrobi kursu kładzenia np. kostki brukowej mimo iż to tajna wiedza. A o robieniu instalacji elektrycznej w domu też. Czy też np wielkie tajemnice wykonywania projektu dachu. Za wszytko trzeba płacić a potem jeszcze w urzędzie kolejne pieniądze.

Takie jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.