Skocz do zawartości

Dzieciaki na paki - 1 grudnia 2012


ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Info z Landklinika.pl

"Witajcie

Tym razem świat offroadu pokażemy Dzieciom i ich Opiekunom z rodzin zastępczych. Imprezę tradycyjnie rozpoczniemy w Szanta Cafe w Zegrzu Płd. o godz.9.00.

Będziemy jeździć po terenach u zbiegu rzek: Narwi i Bugu. Szczegółowe informacje co terenów jak i samej formuły imprezy wkrótce (trwają ustalenia z właścicielami gruntów). Koniecznie zabierzcie do aut termosy z gorącą herbatą! Co do jedzonka dam jeszcze znać.

Zapraszamy wszystkich chętnych - przyjeżdzajcie ze swoimi pociechami - ma być rodzinnie. Dla chętnych jazda nocna i pogaduchy w miejscu wiadomym ;-)"

Ci co byli - wiedzą jak jest na takich imprezach, Ci co nie byli - warto tam wpaść. Szczególnie przed Świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko autko będzie sprawne to pewnikiem się wybiorę. Ciekawe ile dzieciaczków będzie.

U mnie na tylnej kanapie rozwali się Baster, a że autko małe i ciasne a pies duży, to z tyłu będzie jedno miejsce dla dorosłego ewentualnie dla dwójki maluchów.

Co do wolnych miejscówek to pewnie zależy ile autek się zgłosi i ile dzieciaków będzie. Bywały imprezki, że ludzie na pusto jeździły ale zdaje się, że były też takie, że ciasno mocno było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> będziesz? bo impreza juz za tydzień

osz.. ty.

Faktycznie.

Ale zleciało !

w piątek mam montowanie bagażnika.. w Toruniu sciana.gif

Dzieciaki już powiadomione. Jadziem.

trzeba się gdzieś zapisywać ? bo ta strona landkliniki jakaś nieprzejrzysta czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sylwkiem jeździ właśnie żonka

No to miałeś auto zlosnik.gif

Jak szanowna małżonka zobaczy że terenówką łatwiej się wcisnąć między inne samochody, da się zaparkować w błocie czy przy wysokim krawężniku to będziesz zbierał na nowe 4x4 zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się wcześnie urwać więc pierwszy. Trochę po wariacku ale fajnie smile.gif Dojazd - z planowanych 40min zrobiło się koło 2h i dzieciaki chyba się trochę wynudziły ale potem adrenalinkę miały smile.gif W końcu mogłem wypróbować snorkel. W 100% szczelny smile.gif Dziewczyny, które wziąłem na pokład piszczały i prosiły bym ich nie topił hehe.gif Niektórzy chyba trochę nie docenili głębokości wody ale chyba obyło się bez większych strat ale widziałem, że woda w filtrach była... Miło było zobaczyć znajome twarze.

Dzięki za fajną zabawę i do następnego!

Fotek malutko bo niestety zapomniałem naładować baterię w aparacie i umarła frown.gif

Zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/11554343697...feat=directlink

Filmik z testów snorkela smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.