Skocz do zawartości

A widzieli ostatni Zakup Kontrolowany ...?


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak nie widzieli zlosnik.gif to kolo miał też do wyboru Cruza 1.6 kombi. nówka sztuka.

Pod koniec silnik ten zachwalano jako STARA konstrukcja dająca się łatwo zagazować spineyes.gif Jeszcze tam coś powiedzieli z czym bym polemizował ale to zapamiętałem najbardziej.

Polookajcie sobie zresztą na TVN Plajerze grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jak nie widzieli to kolo miał też do wyboru Cruza 1.6 kombi. nówka sztuka.

> Pod koniec silnik ten zachwalano jako STARA konstrukcja dająca się łatwo zagazować Jeszcze tam

> coś powiedzieli z czym bym polemizował ale to zapamiętałem najbardziej.

> Polookajcie sobie zresztą na TVN Plajerze

1.6 w kombiaku? facepalm%5B1%5D.gif

Powodzenia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jak nie widzieli to kolo miał też do wyboru Cruza 1.6 kombi. nówka sztuka.

> Pod koniec silnik ten zachwalano jako STARA konstrukcja dająca się łatwo zagazować Jeszcze tam

> coś powiedzieli z czym bym polemizował ale to zapamiętałem najbardziej.

> Polookajcie sobie zresztą na TVN Plajerze

ktora seria ktory odcinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujący gadał, że to się lepiej zbiera niż podobno podwójnie doładowany VW 1,4 TSI 140KM, którym jeździł wcześniej. A Kornacki zaznaczył że oba to 1,4 i oba mają 140KM, choć Jula mówił wcześniej że Cruze ma 124KM facepalm%5B1%5D.gif. A przy 2-litrowej, 126-konnej Toyocie D4D (wg wyświetlonej chwilę wcześniej planszy z danymi) gadał cały czas że ma 90KM.

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, kupujący gadał, że to się lepiej zbiera niż podobno podwójnie doładowany VW 1,4 TSI 140KM,

> którym jeździł wcześniej. A Kornacki zaznaczył że oba to 1,4 i oba mają 140KM, choć Jula

> mówił wcześniej że Cruze ma 124KM . A przy 2-litrowej, 126-konnej Toyocie D4D (wg wyświetlonej

> chwilę wcześniej planszy z danymi) gadał cały czas że ma 90KM.

> jakiś tekst

Tak sobie to na spokojnie obejrzałem. I wydaje mnie się że oni pomimo to że cały czas klepią o 1.6 to powożą się tym nowym silnikiem 1.4 turbo. Inaczej nie ma bata że przy załączonej klimie i trzech facetach na pokładzie auto się zbiera jak koleś depnie na gaz. Nie ma zmiłuj jadą 1.4 Turbo.

Taka moja opinia. Tylko że z budgetem 50 tysi to raczej trza zapomnieć o tym silniku hehe.gif

Zresztą spójrzcie na czas filmu - 44:39 gdzie pokazany jest silnik tego czym jeździli. Za h...... to nie jest 1.6

korek oleju piętro niżej niż w 1.6 i rura od filtra powietrza idzie w dół zamiast jak w 1.6 do tyłu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wiele wyjaśniało. Ale jako że to program w teorii dla ludu, który na jego podstawie podejmuje decyzje o zakupie to nie powinni robić takich wpadek. Jeszcze ktoś kupi stare wolnossące 1,6 zamiast 1,4 na turbinie i z kompresorem bo "w telewizji testowali i lepiej się zbiera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To by wiele wyjaśniało. Ale jako że to program w teorii dla ludu, który na jego podstawie podejmuje

> decyzje o zakupie to nie powinni robić takich wpadek. Jeszcze ktoś kupi stare wolnossące 1,6

> zamiast 1,4 na turbinie i z kompresorem bo "w telewizji testowali i lepiej się zbiera"

Czy ktoś jeszcze dzis kupujen owe auta bez jazdy próbnej? blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś jeszcze dzis kupuje nowe auta bez jazdy próbnej?

Tutaj może nie ma, ale śmiem podejrzewać że spora grupa ludzi kupuje oczami wspomagając się obiegowymi opiniami. Zwłaszcza ci co mniej jeżdżą. Nie od dziś wiadomo że w Polsce większość ludzi kupuje auta "dla sąsiadów i szwagra z Ryśkiem" facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie całkiem niedawno widziałem odcinek ale z lacetti kombi,

do wyboru jeszcze był renault scenic, i skoda fabia kombi.

Babka wybierała, i najbardziej spodobała jej się jazda właśnie lacetti, niestety usilnie starali się jednak wybić to auto z głowy na rzecz renaulta, w zasadzie już tylko po wjechaniu na kanał w serwisie i usłyszeniu ile kosztują części do tego reno, jakoś babce udało się zrezygnować tego renaulta, pokazali jej czwarte auto był to mercedes A, i już z ulgą wybrała jego (chociaż już go brała korozja).

Ech te stereotypy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś jeszcze dzis kupujen owe auta bez jazdy próbnej?

No ja osobiście niby nie, ale...

Autem się przejadę, i owszem, nawet więcej niż 1 raz i trasę dłuższą, niż ta "zlecona" i zaplanowana przez sprzedawcę.

Ale nie zawsze to jest dokładnie takie auto jak kupuję: albo inny silnik, albo inna skrzynia i takie tam różne.

Choć z tym tematem o szwagru i Ryśku wypada ogólnie rzecz biorąc się zgodzić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> To jeszcze nic. Jechali tym Cruzem we trójkę z włączoną klimą

> Wiadomo co robi klima z 1.6 w mieście bo na trasie to jakoś jedzie, mam to wiem

Jakoś zlosnik.gif

Pomyśl jakby jechało jakbyś miał do tego automat i pierwsza wersje 1.6,

pomyśl grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś

> Pomyśl jakby jechało jakbyś miał do tego automat i pierwsza wersje 1.6,

> pomyśl

No ja wiem że 1.6 obecne dupy nie urywa grinser006.gif ale nie gadaj że 1.8 to rakieta w porównaniu do 1.6 icon_rolleyes.gif

Przewagą 1.8 jest większy moment i dostępny niżej, co przy masie Cruza ma znaczenie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale nie gadaj że 1.8 to rakieta w porównaniu do 1.6

> Przewagą 1.8 jest większy moment i dostępny niżej, co przy masie Cruza ma znaczenie raczej.

Nie gadam, mnie po prostu wystarcza, szkoda tylko ze moment jest tak wysoko.

Porównaj sobie sam ze swoim np razgon do 100, to może będziesz wiedział:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.