Skocz do zawartości

dłubał ktoś z was brave 1.2 16V


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

> Z tego co pamietam ze zlotow w Rudnikach i wyscigow na 400m to Zbadek

> dlubal cos przy brawie swojej bo startowalismy razem pare razy

> wiec moze z nim pogadaj tylko nie wiem czy on jest jeszcze na

> tym forum.

Zbadek bywa czasem ale raczej jako czytajacy, a to z braku czasu. W serii chyba niewiele wydlubal ale z tego co wiem to teraz powinien juz jezdzic niezlym wymiataczem palacz.gif

Sa tez tacy którzy prawie 100km z tego wyciagneli ale szczegolow nie znam. Moze się ujawnią wazniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rzeczywiście strasznie dawno tutaj nie byłem.

Co do 1,2 to odpowiedni dolot i strojenie i parę pierdół pozwoliło uzyskać 92 KM.

Są auta wolnossące które spokojnie mają ponad 100 Km ale są to już grubsze przeróbki.

Na nitro auto miało bodajże 142 KM i ze 190Nm problemem jest jednak plastikowy kolektor dolotowy i szyna paliwowa.

Na turbo można i 150 KM zrobić

to chyba tyle jeżeli chodzi o ten silnik.

Pbl dopiero silnik jest myty, za dużo mamy klientów. Szewc bez butów chodzi niestety. BTW mam nadzieję że z głowicą już w porządku. Pozdrawiam.

Rudniki? heh pamiętam kolegę to były czasy, wypas. Tylko wtedy to brava seryjna była nawet nie odciążona tak więc czasy wypadały na poziomie przeciętnego malucha z RC LOL

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to ze mozna wsadzic turbo itd to ja wiem własnie buduje dla siebie cinquecento 1.2 Turbo na jakies 130 km a brava jest ojca i chciałem mu troche podkręcic osiągi zeby miał większą przyjemnosc z jazdy dlatego pytam sie jak u was sie sprawują takie furki po drobnych modyfikacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głowica wszystko ok, kupilem uzywke. Wybieram sie do was juz na ta konkretniejsza robote ale sie qrcze waham troche. Musimy jeszcze pare rzeczy obgadac i zobaczymy, ale dokonca miecha sie pojawie chyba u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rudniki? heh pamiętam kolegę to były czasy, wypas. Tylko wtedy to

> brava seryjna była nawet nie odciążona tak więc czasy wypadały

> na poziomie przeciętnego malucha z RC LOL

> Pozdrawiam

Tak jakbym ja mial cos porobione i odelzone zlosnik.gif Ale w modlinie to czas juz ladny wykreciles zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.