Skocz do zawartości

Woda na wycieraczce pasażra !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, cieknąca sprawa jak w temacie pojawiła mi się kałuża wody na wycieraczce od strony pasażera, dzisiaj po dogłębnej analizie dostrzegłem ze skapuje z pod deski rozdzielczej - oświetliłem światłem i nura pod deskę, mokro tam zaraz od strony słupka drzwi bo mokra jest nawet ta wiązka kabli która wchodzi do kabiny od drzwi ( zasilanie szyby, zamek itd... ) którą drogą woda się tam dostaje, Proszę o pomoc, może ktoś z kolegów miał coś takiego, Przeciek spory 4 godziny na deszczu kwitują zalaniem wycieraczki,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich, cieknąca sprawa jak w temacie pojawiła mi się kałuża wody na wycieraczce od

> strony pasażera, dzisiaj po dogłębnej analizie dostrzegłem ze skapuje z pod deski rozdzielczej

> - oświetliłem światłem i nura pod deskę, mokro tam zaraz od strony słupka drzwi bo mokra jest

> nawet ta wiązka kabli która wchodzi do kabiny od drzwi ( zasilanie szyby, zamek itd... ) którą

> drogą woda się tam dostaje, Proszę o pomoc, może ktoś z kolegów miał coś takiego, Przeciek

> spory 4 godziny na deszczu kwitują zalaniem wycieraczki,

> Pozdrawiam

podnieś maskę i zobacz czy odpływ pod zawiasem maski masz drożny czy stoi tam woda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich, cieknąca sprawa jak w temacie pojawiła mi się kałuża wody na wycieraczce od

> strony pasażera, dzisiaj po dogłębnej analizie dostrzegłem ze skapuje z pod deski rozdzielczej

> - oświetliłem światłem i nura pod deskę, mokro tam zaraz od strony słupka drzwi bo mokra jest

> nawet ta wiązka kabli która wchodzi do kabiny od drzwi ( zasilanie szyby, zamek itd... ) którą

> drogą woda się tam dostaje, Proszę o pomoc, może ktoś z kolegów miał coś takiego, Przeciek

> spory 4 godziny na deszczu kwitują zalaniem wycieraczki,

> Pozdrawiam

Kolego a nagrzewnicę sprawdzałeś???, bo miałem podobnie i winna okazała się nagrzewnica oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokro tam zaraz od strony słupka drzwi bo mokra jest

> nawet ta wiązka kabli która wchodzi do kabiny od drzwi ( zasilanie szyby, zamek itd...

Kolega napisał ze cieknie mu w okolicach słupka drzwi więc nagrzewnica odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem pod maską i okolice zawiasów suche wyrzuciłem kilka, liści, Teraz mróz załatwił sprawę, w sobotę dalsza cześć poszukiwań, oczywiscie nagrzewnica odpada daleko do niej i na wycieraczce woda nie płyn. Czekam na podpowiedzi

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrzyłem pod maską i okolice zawiasów suche wyrzuciłem kilka, liści, Teraz mróz załatwił sprawę, w

> sobotę dalsza cześć poszukiwań, oczywiscie nagrzewnica odpada daleko do niej i na wycieraczce

> woda nie płyn. Czekam na podpowiedzi

> Pozdrowienia

Nie okolice zawiasów tylko cała przestrzeń między lewym a prawym zawiasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, Na Forum dużo poważniejsze problemy, ale dziele się swoim sukcesem "wolny dzień" zabrałem się za poszukiwanie i czyszczenie tych odpływów - okazała się że w zakamarkach miałem sporo błotka i zaschniętego piasku o liściach nie wspomnę myślę ze to skutecznie zablokowało odpływ wody, bo po próbie polewania, waytogo.gif nic mi do środka nie wpłynęło i nie kapało Dziękuje za podpowiedz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.